Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajono gyventojai ir toliau noriai žymi savo daiktus

Akcija „Sveikas kaimybe“
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr. / Akcija „Sveikas kaimyne“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors akcija „Sveikas, kaimyne!“ pasibaigė, Kauno rajono gyventojai vis dar vyksta pas pareigūnus pasižymėti savo daiktų.

Buvo gautas ne vienas prašymas toliau organizuoti daiktų žymėjimo akcijas gyvenamosiose vietovėse.

Tokie atkaklūs buvo ir Linksmakalnio gyventojai, kartu su Linksmakalnio seniūnu Vaclovu Žvirbliu pageidavę suorganizuoti daiktų žymėjimo akciją, kol dar šiltas oras.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Garliavos policijos nuovados pareigūnai kartu su jaunosiomis policijos rėmėjomis daiktų žymėjimo akciją Linksmakalnyje suorganizavo rugsėjo 18-ąją.

Prie seniūnijos susirinko nemažas būrys žmonių, kurie norėjo pasižymėti savo vertingus daiktus: dviračius, nešiojamuosius kompiuterius, fotoaparatus, mobiliojo ryšio telefonus. Per dvi valandas buvo pažymėta apie 50 daiktų, iš jų net 26 dviračiai.

Žmonėms buvo papasakota apie saugios kaimynystės principus, priminta, kaip reikia elgtis saugios kaimynystės nariui, aptartos kylančios problemos. Gyventojams buvo dalijami saugios kaimynystės grupių veiklos lankstinukai ir lipdukai.

Akcijos metu Garliavos J. Lukšos gimnazijos mokinei ir Linksmakalnio gyventojai buvo įteiktas Jaunųjų policijos rėmėjų pažymėjimas.

Visuomenės aktyvas ir Linksmakalnio sporto klubo atstovai nutarė ir toliau bendradarbiauti, įsitraukiant į sporto renginius ir teikiant vieni kitiems praktinę pagalbą.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min