Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno regione pirmadienį įvykusiose avarijose nukentėjo keleiviai ir motociklo vairuotojas

Avarijos vietoje
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Avarijos vietoje. Asociatyvinė nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 27 d., apie 7 val. Kauno rajone, kelio Kaunas – Prienai – Alytus 15 kilometre, 58 m. vyras V.B., vairuodamas automobilį „VW Passat“ ir važiuodamas Kauno kryptimi, nesilaikė saugaus atstumo iki priekyje važiavusio ir sustojusio automobilio „Peugeo 306“, kurį vairavo 57 m. kaunietis J.B., ir į jį atsitrenkė. Automobilis „Peugeot“ nuo smūgio išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su Prienų kryptimi važiavusiu „VW Caravelle“, vairuojamu 24 m. gyventojo M.J.

Įvykio metu sužalota automobiliu „Peugeot 306“ važiavusi 55 m. keleivė A.A., kuri dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą. Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Rugpjūčio 27 d., apie 14.20 val. Kėdainių mieste, Mindaugo–Pavasario g. sankryžoje, 54 m. kėdainietis A.K., vairuodamas automobilį „Audi A6 Avant“, iš šalutinio kelio važiavo tiesiai ir nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio motociklo Qingqi“, kurį vairavo septyniolikmetis M.J.

Eismo įvykio metu apgadinti automobilis ir motociklas. Sužalotas motociklo vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs. Kauno apskrities VPK Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Tą pačią dieną, apie 23.17 val. Kaune, P. Lukšio g., nuo Ukmergės g. link P.Plechavičiaus g., važiavo automobilis „Rover 400“, vairuojamas 27 m. V.Č., kuris nelygiareikšmių kelių sankryžoje su S.Žukausko g., važiuodamas šalutiniu keliu, neužleido kelio ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Opel Zafira“, vairuojamu 29 m. A.S. Po smūgio automobilis „Rover“ dar atsitrenkė į prieš sankryžą sustojusį automobilį „Chrysler Voyager“, vairuojamą 42 m. E.Ž.

Eismo įvykio metu buvo sužeisti ir dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatyti automobilio „Rover“ vairuotojas V. Č., kartu važiavęs 25 m. keleivis N.G. ir automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas A. S. Kauno apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min