Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno STT agentai sučiupo Marijampolėje dirbantį advokatą

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Teisininkas iš Marijampolės kaltinamas prekyba poveikiu. Advokatas Vidmantas Knezevičius įtariamas žadėjęs už kyšius ištraukti iš pataisos namų ten kalinčius asmenis.

Sausio 27 dieną Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, įtardami prekyba poveikiu, sulaikė Marijampolėje dirbantį advokatą Vidmantą Knezevičių.

Advokatas įtariamas tuo, kad iš Marijampolės pataisos namuose atliekančių bausmę asmenų giminaičių galėjo gauti neteisėtą atlygį, pažadėjęs paveikti prokuratūros ir teismo darbuotojus priimti palankius sprendimus dėl jų lygtinio paleidimo į laisvę.

Prokuroro prašymu, advokatui skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šį STT atliekamą ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, pažymima trečiadienį STT atstovų išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min