Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 13d. 13:57

Kauno turgavietėje policininkai tikrino prekeivių svarstykles ir svarmenis

Turgavietė
Kauno apskrities VPK nuotr. / Turgavietė

Gavus gyventojų nusiskundimų, kad Kaune, P.Plechavičiaus gatvėje 2A esančios bendrovės „Upeks“ turgavietėje, prekybininkai apsveria klientus, policininkai tikrino prekybininkų svarstykles bei svarmenis.

Praeitą penktadienį Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Eigulių policijos nuovados pareigūnai kartu su Metrologijos tarnybos specialistais atliko patikrinimą.

Patikrinimo metu nustatyta, kad prekybininkai naudojosi svarstyklėmis ir svarmenimis, kurie nepatikrinti Metrologų tarnybos, nustatyti keturi pažeidimai.

Kauno apskrities VPK informuoja, kad pirkėjų ir klientų apgaudinėjimas sveriant, padidinant nustatytas prekių ir paslaugų kainas ir tarifus, nesilaikant kainų nurodymo reikalavimų, nustatytų teisės aktuose, arba kitoks jų apgaudinėjimas parduodant prekes ar teikiant paslaugas – užtraukia baudą įmonių darbuotojams, taip pat individualia veikla besiverčiantiems fiziniams asmenims nuo dvidešimties iki penkių šimtų litų ir pareigūnams – nuo vieno šimto iki 1 tūkst. litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą įmonių darbuotojams, taip pat individualia veikla besiverčiantiems fiziniams asmenims nuo vieno šimto iki 1 tūkst. litų ir pareigūnams – nuo dviejų šimtų iki 2 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min