Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 7d. 09:46

Kebabinę Joniškyje įkūręs libanietis aiškinsis teisme dėl darbuotojų graibymo

Kebabinė „Alibaba“
15min nuotr. / Kebabinė „Alibaba“

2019 m. teisėsauga išsiaiškino, kad Joniškyje įsikūrusios kebabinės savininkas galėjo seksualiai priekabiauti prie darbuotojų: jas čiupinėjo, atseginėjo liemenėles, kišo rankas į kelnes ir darė kitus nederamus veiksmus. Tačiau bylą kontroliavusi prokurorė jokio nusikaltimo tokiuose veiksmuose neįžvelgė ir bylą nutraukė. Kilus skandalui prokuratūra tyrimą atnaujino, o antradienį paskelbta, kad byla jau baigta ir keliaus į teismą.

Dėl viršininko elgesio į teisėsaugą kreipėsi trys darbuotojos. Jos papasakojo apie nederamus jo veiksmus.

„Vertinant H.G.H veiksmus, tokius kaip lietimąsi prie kūno, rankų kišimą į kelnes, liemenėlės atsegimą, jo pokalbius seksualine tema, neabejotinai darytina išvada, kad jo veiksmai buvo akivaizdžiai vulgarūs ir seksualinio pobūdžio, tačiau vertinant juos Baudžiamojo kodekso kontekste negalima pagrįstai teigti, kad tokiais veiksmais H.G.H. siektų seksualinio bendravimo ar pasitenkinimo su juo“, – dar pernai metų rudenį nusprendė prokurorė Ineta Žilinskienė nutraukusi tyrimą.

Tačiau šią situaciją aprašius portalui lrytas.lt, prokuratūra persigalvojo ir tyrimą atnaujino.

Antradienį paskelbta, kad kebabinės savininkui pateikti įtarimai dėl seksualinio priekabiavimo pagal BK 152 str., o byla keliaus į Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmus.

„Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Šiaulių Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, metu nustatyta, kad nuo 2015 metų lapkričio iki 2018 metų spalio kebabinės direktorius, pasinaudodamas 3 nukentėjusiųjų – jo kebabinės darbuotojų – tarnybiniu priklausomumu, seksualiai vulgariais veiksmais priekabiavo prie jų. Darbo metu vyras liesdavo savo darbuotojas, tempė rūbus, lietė kūnus ir kitais būdais galimai siekė seksualinio bendravimo su nukentėjusiomis, – rašoma prokuratūros pranešime. – Darbuotojas graibęs Joniškio kebabinės savininkas iš Libano stos prieš teismą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:57
15:37
02:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min