Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kėdainietis pažeidėjas nepasikuklino: „Įpratau nestot, kai mane stabdo“

Policijos reidas Kėdainiuose
Kauno policijos nuotr. / Policijos reidas Kėdainiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kėdainiuose surengė miestiečiams netikėtą transporto priemonių ir jų vairuotojų patikrinimą. Viso patikrinta 113 transporto priemonių ir jų vairuotojų.

Nustatyti 2 vaikų vežimo automobiliuose tvarkos pažeidimai, 4 saugos diržų nesegėjimo atvejai, 1 atvejis, kai nebuvo pateiktas galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Taip pat nubausti ir 4 pėstieji, kurie važiuojamąją dalį kirto tam neskirtoje vietoje.

Stabdymas papiktino

Tačiau vakariniam patikrinimui artėjant į pabaigą, pareigūnų laukė „maloni“ staigmena – balta „Nissan Almera“, kuri Kėdainiuose, J.Basanavičiaus g., nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui sustoti.

Automobilis, kaip vėliau paaiškėjo, vairuojamas Kėdainių r. gyventojo (gimusio 1985 m.), netrukus pasivytas ir sustabdytas kelyje Jonava – Kėdainiai – Šėta.

Vyriškis pareigūnams pateikė automobilio dokumentus, tačiau galiojančio vairuotojo pažymėjimo nepateikė.

Paklaustas, kodėl nevykdė teisėto pareigūnų nurodymo sustoti, šis teatsakė: „Įpratau nestot, kai mane pradėjo stabdyt. Ir apskritai, nebegalima jau ramiai net į parduotuvę nuvažiuoti.“ Kaip paaiškėjo, vairuotojas nebe pirmą kartą nepaklūsta teisėtiems pareigūnų nurodymams sustoti.

VIDEO: Pažeidėjas nepasikuklino: „Įpratau nestot, kai mane pradėjo stabdyt“

Vairuotojui pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą, po kurio surašymo šis pareiškė daugiau nebevairuosiąs ir nuėjo. Kadangi autotransporto priemonė buvo palikta be priežiūros, kėlė grėsmę eismo saugumui, buvo neužrakinta ir ja galėjo pasinaudoti tretieji asmenys, ji buvo priverstinai nutransportuota į saugojimo aikštelę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min