Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kėdainių rajone neapdairiai paliktas ginklas pražudė trimetį

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio rytą Kėdainių rajone esantį Vaidatonių kaimą sukrėtė siaubinga nelaimė. Pirminiais duomenimis, oriniu šautuvu ketvirtokas nušovė savo jaunesnįjį (3) brolį.

Atnaujinta 15.04 val.

Nelaimė įvyko šeštadienį prieš 11 val. vaikų senelio sodyboje. Motina su dviem vaikais atvažiavo į kaimą. Čia ji padėjo dirbti remonto darbus – dažyti lubas. Pritrūkęs dažų sodybos šeimininkas išvyko į parduotuvę.

Motina trumpam paliko vaikus namuose ir kieme kalbėjosi su kaimyne. Tuomet ji išgirdo klyksmą. Į namus nuskubėjusi moteris kambaryje rado trimetį su kulka krūtinėje. Medikai berniukui padėti jau nebegalėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Nepatvirtintais duomenimis, pneumatinis šautuvas buvo padėtas koridoriuje. 15min.lt žiniomis, ginklas priklausė vaiko seneliui. Pastarasis išvakarėse juo baidė paukščius ir galėjo šautuvą palikti užtaisytą viena kulka. Sodybos šeimininkas sakė, kad dėžutė su šoviniais buvo padėta kitur ir vaikai patys užsitaisyti ginklo negalėjo.

Kaip teigė senelis, jis šautuvą turi jau trejus metus. Policija aiškinasi, ar ginklas laikomas legaliai. Vyras išvežtas apklausai. Bus daroma ginklo ekspertizė.

„Mes negalime komentuoti įvykio. Yra faktas, kad žuvo vaikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurio metu bus išsiaiškintos visos aplinkybės. Po liepos pirmos dienos įsigaliojo griežtesnis ginklų laikymo įstatymas, todėl aiškinsimės, ar teisėtai buvo laikomas ginklas. Tiriame nelaimės priežastis“, – sakė Kėdainių rajono Kriminalinės policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Saulius Rosteika.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Saulius Rosteika
Tomo Markelevičiaus nuotr./Saulius Rosteika

Policija kol kas nekomentuoja, ar trimetis nusišovė pats, ar buvo nušautas. Senelio teigimu, ketvirtokas neprisipažįsta šovęs į brolį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min