Geriausias metų pasiūlymas! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
Išbandyti

Kėdainių rajono miškelyje žmonės aptiko negyvą kaimyną

Savaitgalį tragiška žinia pasiekė iš Kėdainių rajono Nociūnų krašto – čia miškeliu eidami vyrai pamatė kraupų vaizdą – negyvo vietos gyventojo kūną. Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Netoli kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva esančiame pušynėlyje vyro kūną aptiko jį puikiai pažįstantys žmonės
Netoli kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva esančiame pušynėlyje vyro kūną aptiko jį puikiai pažįstantys žmonės / Dimitrijaus Kuprijanovo/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.
Temos: 2 Savižudybė Mirtis

Pamatė atsitiktinai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyris „Rinkos aikštę“ informavo, kad šeštadienį, apie 10 val. 20 min., buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Nociūnų kaime, miške rastas vyro kūnas.

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad žmogui jau niekas negali padėti – pusamžiui vyrui konstatuota mirtis. Jo kūną išsivežė laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai.

Pakėlė ranką prieš save

Policijos pareigūnai nustatė, kad mirusysis yra 52-ejų metų vietos gyventojas. Pirminės įvykio vietos apžiūros metu nustatyta ir įtariama, kad vyras prieš save pakėlė ranką. Ant vyro kūno smurto žymių nepastebėta.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Rado pažįstami

Beje, netoli kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva esančiame pušynėlyje vyro kūną aptiko jį puikiai pažįstantys žmonės. Vietos gyventojai dar sako matę vyrą iš vakaro einantį per kaimą, tačiau nieko blogo neįtarę.

Keliukas, netoli kurio rastas kūnas, veda per stotelę lentpjūvės link. Vietiniai neina pagrindiniu keliu, eina miško takeliu, taip sutrumpindami atstumą.

Skaudi problema

Medikai sako, kad savižudybės – skaudi socialinė problema. Jos skaudžiai paliečia visą visuomenę, o ypač nusižudžiusio žmogaus aplinką: šeimos narius, draugus, bendradarbius.

Nors Lietuvoje pastaraisiais metais savižudybių skaičius mažėja ir problemų sprendimų ieškoma kreipiantis į psichologus, vis dėlto kasmet mūsų šalyje nusižudo per tūkstantį žmonių.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Reklama
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Reklama
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi
Reklama
„Teleloto“ naujienos ne tik tarp vedėjų: nuo šiol laimės visi studijos žaidėjai