Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kėdainių savivaldybės administracijos direktorius ir miesto seniūnas tapo įtariamaisiais

Kėdainiai
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Kėdainiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų kovo 5 dieną Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai dėl galimo turto pasisavinimo, turto iššvaistymo ir piktnaudžiavimo sulaikė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kėdainių miesto seniūnijos seniūną Alvydą Kleivą. Jo darbo vietoje ir namuose buvo atliktos kratos, paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai. Ketvirtadienį seniūnas buvo paleistas iš areštinės, jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiame ikiteisminiame tyrime pranešimas apie įtarimą dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo ir piktnaudžiavimo buvo įteiktas ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Romualdui Gailiūnui. Jam taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, kad seniūnas galimai savinosi ir švaistė jam pagal pareigas patikėtą turtą, leisdamas neteisėtai kitiems asmenims naudotis elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min