Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 6d. 13:15

Kėdainių ugniagesiai gelbėjo geležinkelio pervažoje sugedusį autobusą

Gaisro vietoje
15min.lt nuotr. / Gaisro vietoje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 32 gaisrai ir 15 gelbėjimo darbų, kuriuos atliko Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Viename gaisre vakar buvo traumuotas žmogus.

Šis gaisras kilo naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Šiauliuose, Nidos gatvėje esančiame name. Iškviesti ugniagesiai pastato viduje rado nukentėjusį 86 metų namo šeimininką, išnešė jį į lauką ir perdavė atvykusiems greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, kurie nukentėjelį išvežė į ligoninę. Gelbėtojai dar kambaryje užgesino smilkstančius skudurus. Įvykis tiriamas.

Ugnis ketvirtadienį niokojo ir daugiau gyvenamųjų namų. Popiet Vilniuje, Viršupio gatvėje užsidegė gyvenamasis namas. Per gaisrą sudegė ir buvo išardytas pastato stogas, apdegė kambarys ir koridorius. Ir čia iš uždūmintų patalpų buvo išvestos dvi moterys. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Šilutės rajono Girininkų kaime irgi popiet dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsiliepsnojo A.Č. individualus gyvenamasis namas. Per gaisrą apdegė pastato stogas, aprūko sienos, ir ugnis buvo greitai numalšinta.

Dėl netvarkingo dūmtraukio užsidegė ir Utenos rajono Pačkėnų kaimo gyventojo S.Č. gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė tualeto ir vonios patalpos bei koridorius, aprūko kiti kambariai. Ir čia ugnis buvo greitai užgesinta ir nespėjo smarkiau įsiplieksti.

Dėl netvarkingos elektros instaliacijos ketvirtadienį ryte užsidegė Telšių rajono Plepų kaimo gyventojos I.K. ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdengimas. Išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai. Ugniagesiams pavyko nuo ugnies išsaugoti šalia stovintį kitą ūkinį pastatą.

Panevėžyje, Savitiškio gatvėje vakare užsidegė G. V. metalinis garažas. Per gaisrą išdegė garažo vidus, sudegė garaže buvę įrankiai, apdegė ten stovėjęs lengvasis automobilis Renault Megane, taip pat nudegė šalia pastatyto kito medinio pastato stogas. Įvykis tiriamas.

Ketvirtadienį pavakary didelės Vilniaus ugniagesių pajėgos skubėjo į Vaidotų geležinkelio stotį, iš kur buvo gautas pranešimas, kad ten dega šilumvežis. Atvykus paaiškėjo, kad apvirto šilumvežis, cisterna su gazolinu ir 4 tušti vagonai, o gaisro nėra. Į avarijos vietą atvyko Vilniaus ir Kauno geležinkeliečių remontininkų pajėgos, kurios ir likviduoja avarijos padarinius. Tiriamos ir avarijos priežastys.

Kėdainių ugniagesiams vakare teko skubėti į Šėtos geležinkelio pervažą. Čia sugedo ir sustojo autobusas Neoplan, o po 20 min. per pervažą turėjo riedėti traukinys. Atvykę ugniagesiai nuvilko autobusą, ir taip buvo pašalinta avarijos grėsmė.

Vilniaus gelbėtojai iš Neries upės ištraukė ten plaukusią apie 65 metų moterį ir perdavė ją medikams. Pasak liudininkų, moterį į upę įstūmė pro šalį ėjusi grupė jaunuolių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min