Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kėdainiuose ieškomas po išgertuvių dingęs ukrainietis

VSAT sraigtasparnis
VSAT nuotr. / VSAT sraigtasparnis
Šaltinis: rinkosaikste.lt
3
A A

Antradienį virš Kėdainių pakilo pasieniečių sraigtasparnis, kuriuo ieškoma dingusio ukrainiečio. Taip pat rajoną šukuoja gausios policijos pareigūnų pajėgos. Pirminiais duomenimis, ieškomas jau trečią parą dingęs Ukrainos pilietis, kuris dirbo vienoje iš rajono įmonių.

Kovo 11 dieną, apie 23 val. po išgertuvių dingo Oleksandr Kozhemiako, gimęs 1980 metais, tuo metu gyvenęs Kėdainių rajono Keleriškių kaime ir nuo to laiko daugiau jokių ryšių nėra.

Vyriškio požymiai: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesių trumpų plaukų, viršugalvis šiek tiek praplikęs, ant dešinio skruosto turėjo iškilusį apgamą. Vilkėjo juoda odine striuke, juodomis sportinėmis kelnėmis, juodais sportiniais batais.

Dingo po išgertuvių

Rinkosaikštė.lt šaltinių duomenimis, vyras po darbo vykusių išgertuvių metu susipyko su savo kolegomis, kilo muštynės. Jo kolegos teigia nežinantys, kur ir kaip vyras prapuolė. Pareigūnai juos apklausia, veža į vietas, kuriose, kaip jie teigia, vyrą matė paskutinį kartą. Vyro dingimo aplinkybės labai mįslingos.

„Po darbo vykome į Keleriškes atsipūst. Kaip jis dingo, nežinau. Vartojome alkoholį, įvyko muštynės. Jis išėjo su draugu. Draugas atsirado, o jis dingo. Na, jo nėra, kas čia žino, kur jis prapuolė“, – „Rinkos aikštei“ patvirtino vienas išgertuvėse dalyvavusių vyriškių.

Pareigūnai vyriškius apklausė, keli jų buvo nuvežti į vietas, kur esą vyrą matė paskutinį kartą. Įtarimai kol kas niekam nepareikšti. Intensyvias paieškas pareigūnai pradėjo dar vakar vakare. Keleriškų kaimą ir apylinkes šukavo mažiausiai penki policijos ekipažai. Paieška vyko ir naktį. Paieška tęsiama ir šiandien, pasitelktas pasieniečių sraigtasparnis.

Plečia paieškos lauką

„Rinkos aikštei“ pavyko sužinoti, jog plečiamas ir paieškos laukas. Šukuojami aplinkiniai kaimai, Kėdainių miestas. Pareigūnai tikrina apleistus pastatus, fermas. Žvalgomi ir rajono miškai, pamiškės, upių pakrantės. Kol kas paieškos neduoda jokių rezultatų.

Teisėsaugininkai neatmeta, kad pradingusysis gali būti nuskendęs. Šiuo metu ugniagesiai gelbėtojai šukuoja Nevėžio senvagę už Šventoniškio kaimo, ties kapinaitėmis. Jiems pagalbon atvyko speciali narų komanda iš Kauno. Planuojama išplėsti paieškos zoną Nevėžio upėje į miesto pusę.

rinkosaikste.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min