2026-06-27 10:37

Kėdainiuose ir Šiauliuose pavogti trys dviračiai, Rokiškio rajone – telefonas

Kėdainiuose policija pradėjo tyrimą dėl dviejų dviračių vagystės, tuo metu Šiauliuose praėjusią parą taip pat pavogtas dviratis, o Rokiškio rajone – telefonas.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Policija
Policija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą