Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ant Kėdainiuose mirtinai sumušto keturmečio motinos krumplių – nubrozdinimai

Kėdainiuose tikrinama, ar užmušto berniuko motina nemeluoja
Algimanto Barzdžiaus / rinkosaikste.lt / Kėdainiuose tikrinama, ar užmušto berniuko motina nemeluoja
Šaltinis: 15min
2
A A

Medicinos ekspertai paskelbė, kad Kėdainiuose keturmetį berniuką, kaip įtariama, mirtinai sumušusios motinos ir patėvio kraujo mėginiuose rasta agresiją ir paranoją galinčio sukelti narkotiko – amfetamino, o po nusikaltimo ant motinos krumplių buvo nubrozdinimai, praneša TV3 žinios.

Praėjus daugiau nei dviem mėnesiams po tragiškos keturmečio iš Kėdainių mirties medicinos ekspertai skelbia, kad mažamečio nužudymu įtariamos Monikos Kaziukaitytės ir Gedimino Kontenio kraujyje rasta amfetamino.

Tiesa, ekspertai G.Kontenio kraujo mėginiuose rado ne tik pastarosios narkotinės medžiagos, o ir metamfetamino bei marihuanos pėdsakų. M.Kaziukaitytės – metafetamino.

Keturmečio motina pareigūnams anksčiau minėjo, jog narkotikus vartojo sausio pabaigoje, kai berniukas buvo išvykęs pas močiutę.

Toksikologai sako, kad narkotinių medžiagų maišymas tarpusavyje arba su alkoholiniai gėrimais gali sukelti dar kitokias pasekmes, o prie narkotikų pripratę ir jų negavę žmonės gali būti neprognozuojami.

„Jeigu žmogus narkotikus vartoja pastoviai, tai apie sveiką protą mes nelabai turime ką šnekėti. Iš kitos pusės, žmonės, kurie yra pripratę, jaučia abstinencijos priepuolius nevartodami. Abstinencijos reiškiniai yra baisūs, labai dažnai yra sunkiai toleruojami, kaip narkomanai sako, „lomkės“, ir kad nepatirtų abstinencijos kartais žmonės net nepavartoję narkotikų gali ryžtis bet kokiam poelgiui“, – TV3 sakė gydytojas Jonas Šurkus.

Žiauriu berniuko sumušimu įtariama motina ir jos sugyventinis atvesdinti į teismą
Žiauriu berniuko sumušimu įtariama motina ir jos sugyventinis atvesdinti į teismą

Teismo medicinos ekspertai taip pat nustatė nubrozdinimus ant jaunos rankos moters krumplių. Įtariama, kad jie galėjo atsirasti nuo smūgių berniukui. Pati įtariamoji apklausų metu neigė, kad sudavė smūgius savo sūnui.

Kaip anksčiau žurnalistams teigė Kauno klinikų medikai, pagal žymes matyti, kad keturmetis buvo mušamas ir ranka, ir galbūt kitais būdais – naudojant bukus daiktus, kurie baigiasi aštriu galu.

Jie tvirtina, kad aplinkybės rodo, jog sumušus vaiką iškart pagalbos nesikreipta, medikai iškviesti, kai mažametis realiai buvo miręs. Medikai svarstė, kad laiku iškvietus pagalbą būtų daugiau galimybių išgelbėti berniuko gyvybę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min