Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 23d. 16:40

Kedys – narkotikų gniaužtuose?

Drąsius Kedys
M.Patašiaus/ „Lietuvos rytas“ nuotr. / Drąsius Kedys

L.Stankūnaitei tebuvo šešiolika, kai Drąsius Kedys ją seksualiai išnaudojo ir privertė darytis abortą. Ji buvo kiek vyresnė nei tos, įdarbintos kaimynystėje įsteigtame viešnamyje ir turėjusios vietoj pamokų ruošos eiti aptarnauti iškrypėlių. Byla, kuri bus atversta laidoje „Abipus sienos“, veikiausiai glumins ne vieną, tik ne Garliavoje pedofilų rojų sukūrusio nusikaltėlio buvusį gynėją Aidą Venckų.

Kiekvienai mergaitei už vieno kliento aptarnavimą, už pusvalandžio trukmės seansą būdavo sumokama 15, už valandos – 20 litų. Visa likusi surinktų pinigų suma atitekdavo viešnamio patronui Elviui Bendoraičiui. Tam, kuris, teisėsaugininkų apskaičiavimu, iš prostitutėmis verčiamų dirbti mergaičių iš viso uždirbo apie 100 000 litų ir kuris mėgo girtis pažintimis su įtakingais žmonėmis.

„Joms buvo grasinama. Jos drebėjo iš baimės ir nevilties. Prašiau mergaitėms skirti apsaugą“, – įspūdžiais dalijosi bylą nagrinėjęs Kauno apygardos teismo teisėjas Romas Aikevičius.

Atlikus kratas E.Bendoraičio bute ir garaže, tąkart buvo aptikta kalnai pornografinių kasečių, mobilaus ryšio telefonų su orgijų vaizdais, narkotinių medžiagų... Tačiau didžiausią pareigūnų susidomėjimą sukėlė viešnamiu paverstame bute surasti sąrašai su klientų, troškusių lytinių santykių su keturiolikmetėmis, sąrašai.

Teisme A.Venckus reikalavo nepilnametėms paskirti psichologinę-psichiatrinę ekspertizę ir tokiu būdu esą įsitikinti, kad dėl savo amžiaus paauglės negali normaliai suprasti, kas atsitiko. Spaudos liudijimu, jis reikalavo savo ginamąjį išteisinti pagal visus jam inkriminuojamus 24 nusikalstamos veikos epizodus ir puolė žiniasklaidą, kad ši pernelyg uoliai viešino teismo procesą ir skatino paaugles kurpti nebūtas istorijas.

Apie savo buvusio sugyventinio pomėgius, nuolatines orgijas ir keistą jo elgesį miegamajame L.Stankūnaitė  papasakojo ir bylos tyrėjams. Kaip papasakojo ir apie tai, kaip ji pati kelis sykius aptiko D.Kedį beuostantį baltuosius miltelius. Kad bėglys jau keletą pastarųjų metų galėjo vartoti narkotines medžiagas – tapo reikšminga aplinkybe tiems, kurie Kaune ir Vilniuje pradėjo plataus masto tyrimą...

Slapti įrašai ir neįtikėtini liudijimai – trečiadienį 19.40  publicistikos laidoje „Abipus sienos“.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min