Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 17d. 10:14

Kedžio byloje prokurorai ieško samdomo žudiko

D.Kedys
TV3 nuotr. / D.Kedys

Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis penktadienį spaudos konferencijoje netiesiogiai patvirtino, kad Kauno žudynėse galėjo dalyvauti profesionalus samdomas žudikas ar žmogus iš kriminalinio pasaulio.

Nustatyta, kad praėjusį pirmadienį, kai buvo nušautas pedofilija kaltintas Kauno teisėjas J.Furmanavičius, mikroautobuse, iš kurio paleisti mirtini šūviai, buvo du žmonės. Prokurorai mano, kad vienas jų buvo D.Kedys, primena „Lietuvos rytas“.

Kas yra D.Kedžio bendrininkas, teisėsaugininkams kol kas nepavyko nustatyti. Žurnalistams paklausus, ką mano apie spaudoje pasirodžiusią informaciją, neva pats D.Kedys galėjo būti susijęs su šešėliniu pasauliu, K.Betingis tikino, jog dirbama su šia informacija, tikrinama įtariamojo praeitis, galimi jo ryšiai.

„Ši kryptis, atitinkamų nusikalstamų struktūrų atstovų atžvilgiu yra svarbi, viena iš tų, kurias mes tikriname. Neatmetame versijos, kad šitoje situacijoje (dviejų žmonių nužudyme, – aut. past.) galėjo dalyvauti kažkas iš šitų struktūrų", – sakė K.Betingis.

Nors pedofilijos skandalo sukrėstoje bei suskaldytoje visuomenėje sklando įvairūs gandai apie D.Kedžio likimą, Kauno prokurorai duomenų, kad ieškomas asmuo yra negyvas, neturi.

Anot K.Betingio, tiriant nužudymus buvo apklausta daugiau nei 50 liudininkų. Lrytas.lt žiniomis, šiuo metu saugoma 11 su šia byla susijusių asmenų.

Prokuroras patvirtino, kad baltą autobusiuką, iš kurio buvo šaudyta, įsigijo pats D.Kedys, jis taip pat užsakė pagaminti užrašą „www.kaunokeliai.lt“, kuris buvo užklijuotas ant autobusiuko. Taip pat žinoma, kad tai ne vienintelė transporto priemonė, kuria žudynių dieną naudojosi nusikaltėliai. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min