Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 15d. 16:25

Kedžių ir Audronės Skučienės pareiškimas dėl Panevėžio apygardos teismo nušalinimo perduotas Lietuvos apeliaciniam teismui

Laimutė Kedienė ir Vytautas Kedys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laimutė Kedienė ir Vytautas Kedys

Ketvirtadienį Panevėžio apygardos teismo pirmininkas V.P.Meidus perdavė Lietuvos apeliaciniam teismui Laimutės Kedienės, Vytauto A. Kedžio ir Audronės Skučienės pareiškimą dėl Panevėžio apygardos teismo teisėjų nušalinimo.

Kaip rašoma Panevėžio apygardos teismo pranešime, lapkričio 4 dienos pareiškimu L.Kedienė, V.A.Kedys ir A.Skučienė pareiškė nušalinimą nuo ikiteisminio tyrimo prokurorei A.Gališanskytei ir visiems Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorams.

Kartu pareiškėjai pareiškė nušalinimą ir visiems Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjams nuo klausimų, susijusių su Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų nušalinimu, nagrinėjimo.

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas V.Krikščiūnas 2012 m. lapkričio 13 d. nutartimi nušalino visus šio teismo teisėjus nuo minėto L.Kedienės, V.A.Kedžio ir A.Skučienės pareiškimo dėl Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų nušalinimo nagrinėjimo. Nutartis ir pareiškimas buvo perduoti Panevėžio apygardos teismo pirmininkui.

Tuo pačiu lapkričio 4 dienos pareiškimu L.Kedienė, V.A.Kedys ir A.Skučienė taip pat pareiškė nušalinimą ir visiems Panevėžio apygardos teismo teisėjams.

Panevėžio apygardos teismo pirmininkas, siekdamas užtikrinti svarbius teisingumo interesus, proceso ekonomijos ir kuo trumpesnio bylos nagrinėjimo principus ir išvengti bet kokių abejonių dėl Panevėžio apygardos teismo nešališkumo, perdavė L.Kedienės, V.A.Kedžio ir A.Skučienės pareiškimą Lietuvos apeliaciniam teismui, kad būtų išspręstas klausimas dėl pareiškimo perdavimo nagrinėti kitos apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min