Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 12d. 20:44

Keistoki piktadarių grobiai: 1730 kg svogūnų ir česnakų, 1678 kg dyzelino, žirgyno žymekliai, krosnies durelės

Česnakų derlius šįmet   gausus.
Dienraščio „15 minučių “/ Eriko Ovčarenko nuotr. / Česnakų derlius
Lietuvoje reikia saugoti viską, visada ir nuo visų. Tokia mintis šį šeštadienį peršasi paskaičius policijos suvestines apie tai, kas, kur ir kaip buvo pavogta.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovai informuoja, kad vakar apie 10 val. žirgų sporto klubo „Sudavija“ pirmininkas pastebėjo, jog iš Triobiškių  kaime (Marijampolės sav.) esančio žirgų maniežo pavogti kliūčių žymėjimo numeriai ir akėčios. Padaryta žala – 300 litų.

Tuo tarpu Vilkaviškio rajone pilietė D.P., kaip jai atrodė, dar spalio 10 dieną pardavė svogūnus bei česnakus (viso 1730 kg už 7835 litus) asmeniui, kuris prisistatė A.S.

Su minėtu „pirkėju“ D.P. pasirašė pirkimo-pardavimo aktą, kuriame numatė, kad už parduotą produkciją bus atsiskaityta per 14 kalendorinių dienų.

Iki šios dienos D.P. pinigų negavo, o susisiekti su minėtu veikėju neišeina – jis neatsiliepia nurodytu telefonu. Pažymima, kad pats pirkėjas jokio kontakto su pardavėja neieško ir nenurodo neatsiskaitymo priežasčių.

Šį šeštadienį taip pat pranešama, kad dar spalio 26 dieną Vilkaviškio rajono komisariate buvo gautas AB „Lietuvos geležinkeliai“ krovinių vežimo direkcijos pareiškimas apie tai, kad Kybartų geležinkelio stotyje buvo atliktas kontrolinis vagonų svėrimas ir pastebėtas krovinio – dyzelino –  trūkumas (1678 kg). Žala tikslinama.

2011 m. lapkričio 11 d. apie 11 val. marijampolietė I.F.P. (gim. 1935 m., gyv. Kauno g.) pastebėjo, kad buvo patekta į jai priklausančios sodybos namą, esantį Šešupės gatvė Mokolų kaime (Marijampolės sav.). Pavogtas dviratis, karutis, krosnies durelės bei kiti smulkūs namų apyvokos daiktai. Padaryta žala 1000 litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

04:46
01:42
01:21:33

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min