Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 balandžio 27d. 19:30

Keleiviai kirgizai bandė apsimesti vairuotojais, tačiau dokumentų patikra juos išdavė

Padirbtas Kirgizijos vairuotojo pažymėjimas
VSAT nuotr. / Padirbtas Kirgizijos vairuotojo pažymėjimas

VSAT pareigūnai prie sienos su Lenkija ir Latvija sulaikė du kirgizus, kurie turėjo, įtariama, suklastotus savo šalies vairuotojų pažymėjimus.

Du kirgizai sulaikyti dėl, įtariama, suklastotų vairuotojų pažymėjimų.

Šeštadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Marijampolė–Suvalkai, tikrino per Kalvarijos punktą iš Lietuvos mikroautobusu „Ford Transit“ į Lenkiją vykusių asmenų dokumentus. Tai buvo vilkikų vairuotojai, vykę į darbo vietas užsienyje.

Tarp jų buvo ir 32-ejų Kirgizijos pilietis. Jis Kalvarijos pasieniečiams, be kitų dokumentų, pateikė savo šalies vairuotojo pažymėjimą (žr. nuotrauką). VSAT pareigūnai nustatė, kad šis dokumentas, įtariama, yra suklastotas.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui, kuri uždarytas į areštinę, gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Keleivis pareigūnams nurodė, jog yra antras sunkvežimio vairuotojas, tačiau jo pažymėjimas buvo netikras.

Sekmadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai Saločių kontrolės punkte, Pasvalio rajone, tikrino į Lietuvą iš Latvijos įvažiuojančio krovininio automobilio „Mersedes-Benz Actros“ lietuviškais numeriais dokumentus. Vairuotojo dokumentai buvo tinkami. Kartu vykęs 31-erių Kirgizijos pilietis VSAT pareigūnams nurodė, jog yra antras šio automobilio vairuotojas.

Jis pateikė kirgizišką vairuotojo pažymėjimą. Jį patikrinę Šiaulių pasieniečiai nustatė, kad tai yra, įtariama, klastotė.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu irgi pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikytam kirgizui taip pat gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Užsienietį VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min