Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keletą dienų pasaloje praleidę pasieniečiai trina delnus: informatorius jų neapgavo

Pasala Tauragės rajone buvo surengta prie šio garažo
VSAT nuotr. / Pasala Tauragės rajone buvo surengta prie šio garažo
Šaltinis: 15min
5
A A

Pagėgių pasieniečiams piliečio suteikta informacija padėjo sulaikyti 3 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių bei pričiupti Tauragės bei Druskininkų savivaldybių gyventojus, užsiimančius neteisėta veikla. Tiesa, tam pasieniečiams pasaloje Tauragės rajone teko pralaukti nemažai laiko.

Kelias dienas pasaloje pasieniečiai laukė ne be reikalo.

Prieš keletą dienų VSAT Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai gavo pilietiško asmens pranešimą. Jis informavo, kad Tauragės rajono Batakių kaimo sodyboje esančiame garaže gali būti laikomos cigaretės. Pagėgių rinktinės kriminalistai kartu su Specialiosios paskirties užkardos pareigūnais nurodytoje vietoje surengė pasalą. Stebėjimą vykdyti VSAT pareigūnams teko kelias dienas.

Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai gavo pilietiško asmens pranešimą, kad Batakių kaimo sodybos garaže laikomos cigaretės.

Ketvirtadienio popietę pasieniečiai užfiksavo, kaip į minėtą garažą įvažiavo automobilis „Opel Astra“. VSAT pareigūnai patikrino automobilio numerius ir nustatė, kad mašina priklauso Druskininkų savivaldybės gyventojui.

Pasaloje laukę Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai patikrino garaže stovintį „Opel Astra“ ir jo bagažinėje rado 3 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos banderolėmis. Pasieniečiai sulaikė ir garaže buvusius jo savininką 28-erių Tauragės savivaldybės gyventoją bei 39-erių „Opel Astra“ vairuotoją iš Druskininkų savivaldybės.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką VSAT Pagėgių rinktinėje pradėta administracinės bylos teisena. Abiem vyrams gresia baudos nuo 4 000 iki 6 000 eurų, pasakojama VSAT atstovų penktadienį paviešintame pranešime.

Taip pat gali būti konfiskuotas automobilis „Opel Astra“. Bylą nagrinės teismas. Po apklausų Tauragės ir Druskininkų savivaldybių gyventojai buvo paleisti. „Opel Astra“ ir cigaretės saugomi Pagėgių rinktinėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min