2013-01-29 09:05

Keli lankytojai Panevėžyje nusiaubė kavinę

Panevėžio policija sulaikė ir į areštinę uždarė du vyrus, pirmadienį nusiaubusius kavinę.
Antrankiai
Antrankiai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša Panevėžio policija, pirmadienį apie 21 val. Panevėžyje, Lasivės a., kavinėje ,,Taverna“, keli neblaivūs lankytojai kilusio konflikto metu sulaužė kėdę, sudaužė bokalus, išmušė sienoje skylę.

Nuostolis tikslinamas.

Nusikalstamos veikos padarymu įtariami A.M. (gim. 1976 m.) ir M.I. (gim. 1977 m.), kuriam nustatytas 1,48 prom. girtumas, sulaikyti.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą