Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelioninėse rankinėse – kontrabandiniai vaistai ir maisto papildai, automobilių slėptuvėse – cigaretės

Konfiskuoti vaistai
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Konfiskuoti vaistai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų, kurių vertė siekia daugiau nei 14 tūkst. litų. Tą pačią dieną muitininkai taip pat rado ir nelegaliai gabenamų 16 pavadinimų rusiškų vaistų ir maisto papildų.

Naktį į ketvirtadienį Ramoniškių (Sudargo) kelio postą iš Kaliningrado srities lengvuoju automobiliu „BMV X5“ atvykęs kaunietis P.G. muitininkus užtikrino, kad draudžiamų ar ribojamų prekių nesiveža. Tačiau pareigūnai jau turėjo duomenų, kad šiuo automobiliu gali būti gabenama kontrabanda, todėl jį apžiūrėjo nuodugniai. Turima informacija pasitvirtino: patikrinimo metu mašinos salone ir bagažinėje pareigūnai rado kelioninius krepšius, prikimštus vaistų ir maisto papildų. Tai išvydęs vairuotojas bandė teisintis, kad nežinojo leidžiamo įvežti vaistų kiekio. Nurodė, kad vaistus ir maisto papildus Kaliningrade pirko savo reikmėms.

Surašę prekių sulaikymo protokolą, pareigūnai sulaikė daugiau kaip 11 tūkst. tablečių vaistų ir maisto papildų. Tiksli jų vertė nustatinėjama. Pažeidėjui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų. Vaistai bus konfiskuoti. Neatmetama, kad gali būti konfiskuotas ir automobilis.

Tą pačią dieną Kybartų posto pareigūnai, talkinant Mobiliųjų grupių pareigūnams, patikrino trijų mūsų šalies piliečių automobilius. Jų automobilių kuro bake, akumuliatoriuje, atsarginiame rate įrengtose slaptavietėse rasta rusiškų cigarečių, kurios įvertintos beveik 10 tūkst. litų.

Nelegalių rusiškų rūkalų per Kybartų kelio postą bandė pravežti ir du užsieniečiai. Iš jų automobiliuose įrengtų slėptuvių pareigūnai ištraukė per 700 pakelių cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Sulaikytų cigarečių vertė – daugiau kaip 4 tūkst. litų.

Cigarečių gabentojams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o prekės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus cigaretes juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta daugiau kaip 8 tūkst. litų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min