Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių erelio pasaka: „Ėjau, užsnūdau, o pabudęs matau – avarija, policija...“

Įtariamąjį vairuotoją pareigūnai rado mašinoje miegantį
Telšių policijos nuotr. / Įtariamąjį vairuotoją pareigūnai rado mašinoje miegantį
Šaltinis: 15min
0
A A

Neblaivus vairuotojas Telšių rajone nuo atsakomybės bandė išsisukti pateikdamas neįtaigią išgalvotą istoriją. Juolab avarijos kaltininką demaskavo įvykio liudininko pasakojimas.

Liepos 21 d., netrukus po vidurnakčio, Vembūtų kaimo gyventojas iš namų laukan išbėgo išgirdęs didelį triukšmą. Kieme jis išvydo nulaužtą medį, į kurį atsitrenkė automobilis „VW Caddy“. Kaip vėliau įvykio liudininkas pasakojo pareigūnams, iš automobilio išlipęs vairuotojas apsižvalgė ir įsėdęs atgal į transporto priemonę, ramiai užsnūdo.

Pranešimą apie eismo įvykį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo 00.52 val.

Nuvykus į įvykio vietą, į medį atsitrenkusio automobilio vairuotojas vis dar tebemiegojo apgadintoje transporto priemonėje. Pabudęs iš sapno, akivaizdžiai neblaivus jaunuolis pareigūnams pateikė įdomią įvykio versiją: neva, eidamas pro šalį, jis pastebėjo stovintį automobilį ir pamatęs, jog viduje nieko nėra, nusprendė jame prigulti, mat buvo neblaivus.

Istorija pareigūnų neįtikino, o ir eismo įvykį matęs asmuo teigė visai ką kitą, pasakojama Telšių aps. VPK atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.  

Pareigūnai nustatė, jog eismo įvykį sukėlė dvidešimtmetis Vembūtų kaimo gyventojas P.R.

Jis, būdamas neblaivus (nustatytas 1,97 promilės girtumas), nesuvaldė 2003 metų laidos automobilio „VW Caddy“ ir atsitrenkė į pakelėje augusį medį.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis, medis nulaužtas. Be to, paaiškėjo, kad už vairavimą esant neblaiviam, praėjusiųjų metų balandžio mėnesį teisė vairuoti transporto priemones piliečiui buvo atimta 24 mėnesiams.

Pažeidėjui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR Administracinių teisės pažeidimų kodekso 127 str. 3 d. ir 130 (2) str., o automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Už nesėkmingą pasivažinėjimą neblaiviam ir teisę vairuoti praradusiam P.R. šįkart gresia nauja tūkstantinė bauda su transporto priemonės konfiskavimu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min