Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių gaidelis nutūpė Šiaulių areštinėje

Klaipėdos areštinėje susižalojo trys vyrai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Areštinė
Šaltinis: 15min
0
A A

44 metų šiauliečio D.R. skrydžius mūsų šalies keliais ir keleliais sustabdė tik areštinė, nes baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus jam nebuvo baisios, nors ir tūkstantinės.

Kaip rašoma Šiaulių apskrities VPK pranešime, nuolatinio kelių eismo taisyklių pažeidėjo biografiją vyras pradėjo 1999 metais. Už vairavimą išgėrus jam buvo atimta teisė vairuoti. Tačiau ši pamoka šiauliečiui nebuvo veiksminga. Atgavęs teisę vairuoti, jis toliau tiesiog kolekcionavo administracinės teisės pažeidimų protokolus už leistino greičio viršijimą ir kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Automobilį jis naudojo ir kitai neteisėtai veiklai – net pora kartų jo automobilyje buvo aptikta kontrabandinių cigarečių.

2009 m. kovą D.R. pareigūnams vėl įkliuvo neblaivus už vairo. Atgavęs teisę vairuoti, D.R. nesiliovė raižęs keliais neleistinu greičiu. 2011 m. balandį greičio ir stikliuko mėgėją, regis, turėjo sustabdyti kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas sukeltas eismo įvykis, kai jis, būdamas sunkaus girtumo, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio sankasos ir apvirto.

Tačiau, kaip sakoma, neblaiviam ir velnias pagalvę pakiša. Vyras fizinių traumų nepatyrė, tik patyrė įstatymo rykštės kirtį – buvo paskirta 4 tūkst. litų bauda ir 36 mėnesiams atimta teisė vairuoti.

Tačiau vairuotojo pažymėjimo neturėjimas vyro neatgrasė. Po metų jis vėl buvo sulaikytas prie automobilio vairo neblaivus. Ir vėl D.R. paskirta 4 tūkst. litų bauda. Tačiau vyras ir toliau leido sau mėgautis vairavimo, kai teisė tam atimta, teikiamu adrenalinu.

Šių metų spalį jis buvo pareigūnų sustabdytas, kai leistiną greitį viršijo net 44 kilometrais. Teisėjas jam skyrė 15 parų administracinio arešto. Nespėjęs atlikti bausmės D.R. pareigūnams įkliuvo vėl. Lapkričio 7-ąją apie 18 val. Šiauliuose, Gegužių gatve vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, jis nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, įvažiavo į priešpriešinio važiavimo eismo juostą ir susidūrė su „Toyota Rav4“.

Eismo įvykyje buvo apgadinti abu automobiliai. Vairuotojui buvo nustatytas sunkus girtumas – 3,17 prom. Už automobilio vairo sėdėjęs vyras oriai pareigūnams ištiesė vairuotojo pažymėjimą.

Tačiau patrulių apkvailinti nepavyko – pateiktasis vairuotojo pažymėjimas priklausė visai kitam žmogui, nes D.R. savojo dar nėra atgavęs. Kaip svetimas vairuotojo pažymėjimas atsidūrė šio vyro rankose, pareigūnai aiškinsis ikiteisminio tyrimo, pradėto dėl dokumento pagrobimo ar pagrobtojo panaudojimo, metu.

D.R. buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min