Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 3d. 15:49

Kelmės r. „Suzukiu“ nuo policijos sprukusio 18-mečio paaiškinimas klausimų nepaliko: „Nenorėjau baudos!“

Pareigūnų stabdomas motociklo vairuotojas nestojo: bėgo nuo policijos, nes nenorėjo baudos, tačiau pasprukti nepavyko.

Kelmės rajone teisės vairuoti neturintis vyras, sėdęs prie „Suzuki“ motociklo vairo, bandė išvengti susitikimo su policijos pareigūnais – nepaisė policijos pareigūnų reikalavimų sustoti, tačiau jo bandymas pasprukti nepavyko.

Gegužės 2 d. apie 15.58 val., Kelmės r., Pabutkalnio k., policijos automobiliu patruliuojančių Telšių apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnų dėmesį atkreipė priešais juos važiuojantis tamsios spalvos motociklas. Pareigūnai, įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, patikrinimui norėjo susistabdyti šią transporto priemonę, tačiau vairuotojas akistatos su jais pabandė išvengti – nestojo.

Važiuodami iš paskos garsiakalbiu pareigūnai kelis kartus išreiškė aiškų reikalavimą sustabdyti transporto priemonę, tačiau vairuotojas to esą neišgirdo – teisėtų reikalavimų nevykdė bei juos ignoravo. Didindamas greitį bei stengdamasis atitrūkti važiavo link Pagių kaimo.

Visgi bėgliui pasprukti nepavyko. Vos kelias minutes trukusios gaudynės baigėsi. Pareigūnams persekiojant motociklą bei nuolat reikalaujant sustoti, Pabutkalnio k. vairuotojui, nereagavusiam į reikalavimus sustoti, buvo užblokuotas kelias. Vairuotojui teko stoti.

Paaiškėjo, kad policijos pareigūnų reikalavimo sustabdyti transporto priemonę nepaisė vaikinas, gimęs 2002 m.

Paklaustas, kodėl nepakluso teisėtam policijos pareigūnų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę ir, ar matė, jog yra stabdomas, šis atsakė, jog matė ir suprato, kad yra stabdomas, bet norėdamas išvengti baudos, bandė pabėgti.

Dar vėliau paaiškėjo, kad jis ne tik nepaisė reikalavimo sustoti, tačiau vairavo transporto priemonę ne tik neturėdamas teisės to daryti, bet taip pat ir techniškai netvarkingą, įstatymų nustatyta tvarka neįregistruotą bei be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo automobilį.

Už šiuos pažeidimus vairuotojui surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 426 str. 5 d., 424 str. 4 d., 415 str. 1 ir 2 d.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina eismo dalyvius būti sąžiningais ir nesėsti prie transporto priemonės vairo neturint tam teisės. Pareigūnai primena, kad ir toliau didelį dėmesį skirs saugiam eismui keliuose užtikrinti, siekiant nustatyti ir iš eismo eliminuoti grėsmę saugumui keliančius vairuotojus. Vairuokime saugiai ir atsakingai! Didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

12:39
01:16
16:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min