Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelmės rajone išdegė miežių laukas

Javapjūtė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Javapjūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 43 gaisrai. Žmonių aukų juose pavyko išvengti.

Apie 11.50 val. Trakų rajone, Lentvario miestelyje, Ežero gatvėje esančiame bute, pridegė ant viryklės gaminamas maistas. Iki ugniagesių atvykimo buto kaimynas, nuimdamas nuo viryklės puodą, apdegė rankų plaštakas. Atvykę medikai, nukentėjusį vyriškį nuvežė į Trakų ligoninę.

Antradienį ryte apie 4.35 val. Prienų rajone, Petkeliškių kaime, užsidegė medinis gyvenamasis namas. Per gaisrą apdegė virtuvės siena, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Apie 11.40 val. Kelmės rajone, Elbarų kaime, užsiliepsnojo miežių laukas. Atskubėjus ugniagesiams, gyventojai degantį lauką jau buvo aparę traktoriumi. Gaisro metu išdegė apie 3 ha miežių, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Šalyje įsibėgėjus javapjūtei, ugniagesiai vis dažniau sulaukia pranešimų apie laukuose užsidegusius kombainus. Antradienį kilo trys tokie gaisrai. Apie 14.15 val. Akmenės rajone, Dabikinės kaime, užsidegė kombaino variklio skyriuje susikaupę spaliai.

Apie 14.55 val. Radviliškio rajone, Mankiškių kaimo laukuose užsiliepsnojo kombainas Claas Dominator 106. Kombaino savininkas gaisrą užgesino milteliniu gesintuvu dar iki ugniagesių atvykimo, tačiau išdegė ražienos apie 30 arų plote.

Apie 15.45 val. kombainas užsidegė ir Kaišiadorių rajone, Vilkiškių kaime. Ugnis nuniokojo variklio skyrių, o gaisras įsiplieskė dėl elektros instaliacijos gedimų.

Apie 11.45 val. Tauragės rajone, Skiržemės kaime, nuo žaibo iškrovos užsiliepsnojo lauko virtuvė. Gaisro metu sudegė medinis pastatas bei viduje buvę namų apyvokos daiktai.

Apie 18.20 val. gaisras kilo Kretingos rajone, Mikoliškių kaime stovinčiame ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą supleškėjo stogas, sudegė dalis medinių sienų, viduje buvęs motoroleris, statybinės medžiagos, namų apyvokos daiktai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 18.40 val. ūkinis pastatas užsiliepsnojo Biržų rajone, Parovėjos kaime. Per gaisrą sudegė pastato stogas ir perdengimas, apdegė šalia pristatyta malkinė. Dar vieną ūkinį pastatą ugnis nuniokojo šiąnakt Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Durpynų gatvėje. Dūmuose užtroško ir trys paršeliai. Šių gaisrų aplinkybės dar aiškinamos.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 32 kitus gelbėjimo darbus. Apie 19 val. po praūžusios audros ir liūties Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos 12 kartų važiavo pašalinti ant kelių nuvirtusių medžių ir tris kartus vyko siurbti vandens iš apsemtų vietų. Apie nukentėjusius žmones pranešimų negauta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min