Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelmės rajone statyboms samdytas jaunuolis, svajojantis tapti policininku, grįžo pas darbdavį, kad apšvarintų sodybą

Spyna
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Spyna
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulietis Giedrius prieš dvi savaites nuvažiavo į savo sodybą, esančią Kelmės rajone, Čiotiškių kaime, ir rado išplėštą namą bei ūkinius pastatus. Vyras iškart paskambino Kelmės rajono policijai. Šį penktadienį šeimininkui teko dar kartą vykti į sodybą, nes tyrėjai ten atvedė įtariamuosius.

Šiaulietis Giedrius, vasario 21 dieną nuvykęs į sodybą, iškart atpažino įtariamąjį vagišių. Antrankiais surakintas jaunuolis rudenį darbavosi jo sodyboje – maišė betoną ir liejo pamatus. Vakare, gavęs atlyginimą, kartu su kitais darbininkai jis valgė koldūnus ir pasakojo šeimininkui apie savo ateities planus. Minėjo, kad norėtų tapti policijos pareigūnu.

Gavęs atlyginimą, kartu su kitais darbininkai jis valgė koldūnus ir pasakojo apie savo ateities planus. Minėjo, kad norėtų tapti policijos pareigūnu.

Neprabėgus nė pusmečiui, jaunuolis, nudelbęs akis, rodė pareigūnams, kaip vykdė nusikaltimą. Demonstravo, iš kur paėmė akmenį ir numušė spyną. Prisiminė, kad pavogė žoliapjovę ir kitokius namų apyvokos įrenginius.

Jaunuolis yra iš to paties kaimo, kuriame yra ir apiplėštoji sodyba. Pareigūnų duomenimis, sodybas galėjo plėšti dar trys vaikinai iš Užvenčio miestelio, kurie metu yra sulaikyti.

Šiaulietis Giedrius tarp vogtų daiktų atpažino keletą savų: „Greičiausiai radau didelį kūjį. Gaila, žoliapjovės jau nebuvo. Pavasarį bus sudėtinga nusišienauti beveik trečdalį hektaro. Iš vogtų daiktų gausos suprantu, kad grupė veikė organizuotai – apiplėšė ne vieną sodybą.“

Sodybos šeimininkas tikina, kad vagysčių gyvenvietėje iki šiol nepasitaikė: „Jaunuolis, matyt, susidėjo su negera kompanija. Iki šiol kaime joks niekalas nebuvo dingęs. Tikiuosi, kad tokia akistata su savo svajonių profesijos atstovais jam bus naudinga.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min