Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 18d. 22:53

Kelyje „Via Baltica“ neblaivus latvis į griovį nuvairavo miškavežį, paliko girtą keleivį ir spruko arimais

Įvykio vietoje
Stop kadras / Įvykio vietoje

Sekmadienio vakarą Pasvalio rajone, netoli Pumpėnų įvyko avarija. Jos metu į pakelės griovį nuvažiavo miškavežis. Tačiau tai tik iš pirmo žvilgsnio įprastas incidentas šiame kelyje. Pasirodo, jog už viso to slypi dviejų girtų latvių istorija.

Keliu „Via Baltica“ link Panevėžio judėjęs miškavežis pirmiausia atkreipė kitų vairuotojų dėmesį. Sunkiasvorė transporto priemonė vingiavo po kelią, kol galiausiai nuvažiavo į griovį, peršoko sankasą ir sustojo. Pro šalį važiavę žmonės suskubo į įvykio vietą kviesti medikus ir policiją, tačiau miškavežio vairuotojas tokios draugijos nepageidavo.

Atskubėję medikai pamatė laukais bėgantį ir rūbus į šalis mėtantį vyrą, o vilkiko kabinoje aptiko dar vieną asmenį. Šis sužalojimų nepatyrė, tačiau buvo gerokai apgirtęs.

Paaiškėjo, kad miškavežiu mirties kelių vadinamoje magistralėje „Via Baltica“ važiavo du girti latviai. Jų miškavežis taip pat buvo pažymėtas latviškais valstybiniais numeriais.

Policija ėmė šukuoti apylinkes ir ieškoti iš avarijos vietos pasišalinusio vairuotojo. Pareigūnai turėjo įtarimų, kad latvis gali būti neblaivus ir ketins slėptis netoliese esančiuose Pumpėnuose.

Būtent šioje gyvenvietėje pareigūnai ir aptiko pusnuogį vairuotoją. 1974-aisiais metais gimusiam vyrui nustatytas 1,88 promilės girtumas. Miškavežio vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms. Jam bus iškelta baudžiamoji byla, taip pat gresia ir teisės vairuoti atėmimas.

Be to, teismas gali konfiskuoti ir miškavežį arba iš pažeidėjo priteisti pinigų sumą, lygią miškavežio vertei.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min