Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 16d. 12:17

Kenos pasienio kontrolės punkte baigėsi dar vieno Kongo piliečio kelionė

Kena
VSAT nuotr. / Kena

Kenos pasienio kontrolės punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai į Lietuvą neįleido Kongo piliečio. Jis per valstybės sieną mėgino vykti pasinaudojęs vogtu dokumentu.

Pirmadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai Kenos geležinkelio kontrolės punkte patikrino traukinio Minskas–Vilnius keleivių dokumentus.

Kontrolės metu pasieniečiams vienas vyras pateikė įtarimų nekeliantį Kongo piliečio pasą ir leidimą gyventi Graikijoje. Toks dokumentas atstoja Šengeno vizą ir suteikia teisę keliauti bendrijos teritorijoje.

VSAT pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad vyro pateiktas leidimas gyventi Graikijoje Šengeno informacinėje sistemoje yra ieškomas kaip pavogtas. Šią informaciją pasieniečiai pakartotinai patikrino tarnybiniais kanalais ir užsieniečiui pranešė, kad į Lietuvą jis įleistas nebus.

Tai sužinojęs Kongo pilietis prancūzų kalba pabėrė priekaištų VSAT pareigūnams apie jų „nekompetenciją“ ir atsisakė pasirašyti dokumentus, liudijančius, jog jis yra neįleidžiamas į Lietuvą.

Vyrą pasieniečiai išlaipino iš traukinio ir naktį iš pirmadienio į antradienį grąžino į Baltarusiją kitu traukiniu.

Tai antrasis Kongo pilietis, Kenos geležinkelio punkte įkliūvantis su įtartinais dokumentais. Rugpjūčio pradžioje tame pačiame punkte pasieniečiai į Lietuvą neįleido Kongo pilietės, turėjusios suklastotą belgišką pasą. Iš traukinio laipinama užsienietė tuomet pasiskundė sveikatos sutrikimais, tačiau po medikų apžiūros paaiškėjo, kad ji simuliuoja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min