Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 22d. 14:44

Keturi Vilkaviškio rajono gyventojai, įtariama, skriaudė lenką

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Vištyčio užkardos pasieniečiai suteikė pagalbą lenkui, kurį, jo teigimu, sumušė keturi Vilkaviškio rajono gyventojai. Chuliganai esą apgadino ir užsieniečio automobilį.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, šeštadienį apie 1 val. nakties Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Vištyčio užkardos pasieniečiai Vilkaviškio rajono Vištyčio miestelio ribose aptiko į griovį įvažiavusį automobilį Fiat Tempra su lenkiškais numeriais.

Kol VSAT pareigūnai apžiūrinėjo į eismo įvykį patekusią mašiną, iš tamsos atėjo automobilio savininku prisistatęs 21-erių metų Lenkijos pilietis. Jis pasieniečiams papasakojo, kad jo mašiną persekiojo automobilis Ford Transit. Sprukdamas nuo jo užsienietis nesuvaldė Fiat Tempra ir posūkyje įvažiavo į griovį.

Pasak lenko, tuomet jį užpuolė iš „Ford Transit“ iššokę 4 asmenys. Vyrui esą pavyko pasprukti nuo jų į laukus ir pasislėpti. Lenkas pasakojo, kad bėgdamas matė, kaip jį persekioję vyrai lazdomis daužo bei kojomis spardo paliktą Fiat Tempra Vėliau jie pasišalino.

Kai užsienietis pamatė prie savo mašinos besisukiojančius uniformuotus pasieniečius, tuomet išdrąsėjo ir grįžo. Apžiūrėjęs savo mašiną jis pasigedo automagnetolos.

Pasieniečiai ėmėsi ieškoti automobilio Ford Transit ir po 10 minučių kitoje Vištyčio vietoje jį sustabdė. Mašina atitiko lenko pasakojimo detales.

VSAT pareigūnai sulaikė automobilio vairuotoją, 27-erių Vilkaviškio rajono gyventoją. Jis neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Nuo vyro sklido alkoholio kvapas.

Pasieniečiai sulaikė ir tris Ford Transit važiavusius Vilkaviškio rajono gyventojus – du 18-mečius ir 21-erių vyrą.

Lenkas VSAT pareigūnams nurodė, kad tai tie patys asmenys, kurie jį užpuolė.

Apie įvykį ir sulaikytuosius pasieniečiai pranešė Vilkaviškio policijai. Netrukus į Vištytį atvyko Kelių bei Kriminalinės policijos pareigūnai. Šį incidentą tiriantiems policininkams VSAT pareigūnai ir perdavė Vilkaviškio rajono gyventojus bei jų automobilį.

Apieškant vietovę pasieniečiai ir policininkai netoliese rado numestą automagnetolą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min