Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 27d. 09:43 , atnaujinta: 2015 gegužės 27d. 11:22

Keturis dantis praradęs Enrikas Daktaras teigia, kad jį mušė ne Arūnas Pukelis (Švinius)

P5270002
Enrikas Daktaras

Kauno apylinkės teisme trečiadienį pagaliau pradėta nagrinėti tauragiškio Arūno Pukelio, dar žinomo pravarde Švinius, byla, kurioje jis kaltinamas neteisėtu laisvės atėmimu ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Jis įtariamas pagrobęs ir mušęs dabar kalinčio garsaus mafijos vadeivos Henriko Daktaro sūnų Enriką Daktarą. Šis anksčiau neatvyko į du posėdžius ir teismas ketino jį atvesdinti pasitelkus policiją, tačiau E.Daktaras nusprendė atvykti pats.

Bylos duomenimis, 2014 m. lapkričio 16 d. V.Putvinskio gatvėje prie naktinio klubo E.Daktaras grupės vyrų buvo apkumščiuotas, prievarta įkištas į „Mercedes Benz“ bagažinę bei išvežtas į užmiestį. Nenustatyta, kiek žmonių naudojo smurtą.

Per Dž.Butkutės koncertą kabinėjosi prie A.Pukelio žmonos

Praeityje garsėjęs kaip nusikalstamo pasaulio Tauragėje autoritetas, o dabar didelius verslo projektus Lietuvoje ir Baltarusijoje plėtojantis A.Pukelis tokiu būdu keršijo E.Daktarui už savo žmonos įžeidimą.

Pasak paties A.Pukelio, per Džordanos Butkutės koncertą „Žalgirio“ arenoje neblaivus E.Daktaras įžeidinėjo jo žmoną, o po to apliejo ją gėrimu. Moteris apie įvykį telefonu pranešė A.Pukeliui, kuris metė verslo reikalus ir tuoj pat pradėjo E.Daktaro medžioklę.

Pasak prokuroro, nuvežęs į mišką nukentėjusįjį išskirtine fizine jėga ir karštu būdu garsėjantis A.Pukelis sudavė E.Daktarui 13 smūgių, nuskėlė 4 dantis. 

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Arūnas Pukelis su žmona
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Arūnas Pukelis su žmona

E.Daktaras teigia nepriekabiavęs

E.Daktaras teisme teigė, kad A.Pukelio žmoną apipylė gėrimu netyčia. „Jos mane išplūdo ir sviedė gėrimus į mane. Aš atsiprašiau už tą aptaškymą, bet jis nebuvo priimtas, ir gavau pylos“, – pasakojo jis.

E.Daktaras teigė nežinojęs, kad konfliktuoja su A.Pukelio žmona. 

Po koncerto E.Daktaras linksminosi keliuose restoranuose, paskui nuvyko į naktinį klubą. „Apie 1 val. 30 val. išėjęs pamačiau didelį žmogų. Jis pašaukė: „Labas, Enrikai, einame pakalbėti. Jo tada neatpažinau. Užėjau už kampo, pajutau, kad mane stumia, smūgiuoja iš nugaros, ir atsidūriau mašinos bagažinėje“, – kalbėjo E.Daktaras.

Jis dar minėjo, kad tuo metu buvo „gerokai atsipalaidavęs“. Pasak jo, jį mušė ir į bagažinę įgrūdo vienas A.Pukelis, bet tiksliai aplinkybių jis tikina nepamenąs.

„Nežinau, ar jis mane nuvežęs mušė, neteikiau jokio pareiškimo ir noriu kuo greičiau baigti tą bylą“, – pasakė E.Daktaras.

Miške atsidarius bagažinei keli vyrai jį ištraukė ir mušė. E.Daktaras sakė nuo smūgių greitai netekęs sąmonės ir vėliau atsipeikėjęs kažkur laukuose. Jis nesuprato, kur atsidūręs. Paklaidžiojęs surado degalinę, kur jam pakvietė taksi ir jis grįžo į Kauną.

Pretenzijų neturi

E.Daktaras teisme pareiškė, kad neturi pretenzijų A.Pukeliui. „Nežinau, ar jis mane nuvežęs mušė, neteikiau jokio pareiškimo ir noriu kuo greičiau baigti tą bylą“, – pasakė E.Daktaras.

A.Pukelio advokatas paprašė patikslinti, ar jis teigia, kad A.Pukelis niekuo dėtas ir nesmurtavo prieš jį. „Nesuprantu klausimo“, – kelis kartus to paties paklaustas atsakė E.Daktaras.

Teisėjas paklausė, kaip apie įvykį sužinojo policija, jei jis pats į ją nesikreipė. „Paskambino mama, supratusi, kad vyksta kažkas įdomaus“, – atsakė jis.

Teisėjas dar pastebėjo, kad A.Pukelis pats neneigia iš dalies padaręs nusikaltimą.

Pagrobėjai nulėkė dviem automobiliais

Į teismą atvyko 3 liudytojai: E.Daktaro draugas ir du klubo apsaugos darbuotojai.

Liudytojas, E.Daktaro draugas, teigė, kad kalbėdamasis su sutikta pažįstama mergina išgirdo triukšmą, pamatė, kad kažkokia mergina apliejo iš indo E.Daktarą: „Paklausiau, kas atsitiko, E.Daktaras atsakė: „Ai, durnė“, – atsakė jis.

Jo teigimu, E.Daktarą galėjo užpulti trys vyrai, vėliau matė atbėgančius dar apie 10 vyrų. Iš įvykio vietos dideliu greičiu nuvažiavo du automobiliai. Jam nepavyko prisiskambinti E.Daktarui. 

Po to sulaukė Ramutės Daktarienės, kuri jau žinojo apie incidentą, skambučio. Moteris pasakė iškviesianti policiją.

Motinai pranešė paslaptingas vyriškis

R.Daktarienė teigė sulaukusi skambučio iš nežinomo vyriškio apie 2 val. nakties. „Balsas pažįstamas, bet kas skambina, nesupratau. Žinot, kai prikelta iš miego sužinai tokią žinią...“ – aiškino moteris.

Jai vyriškis pranešė, kad E.Daktarą išsivežė. „Atvažiavo daug mašinų, išsivežė juodas mersas ir pasatas, – pasakė R.Daktarienei vyras. „Kaip? Kas? – paklausiau aš jo. – Tauraginis. Švinius, – atsakė man. Tada paskambinau 112. Dar bandžiau prisiskambinti sūnui, bet jis neatsakė. Po to susisiekiau su jo draugu, dar pavyko gauti A.Pukelio numerį, bet jis irgi neatsakė“, – pasakojo R.Daktarienė.

Degalinės Ringauduose opratorius pasakojo, kad į degalinę atėjo vyras purvinu veidu, paprašė vandens ir prašė pakviesti taksi. E.Daktaras atėjo į degalinę apie 3 val. nakties.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min