Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturių mašinų avarija Vilniuje sukėlė vairuotojų aistras, bet patruliai jiems patarė ramiai užpildyti deklaracijas ir skirstytis

Įvykio vietoje
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį priešpiet sostinėje susidūrė keturi automobiliai. Visi vairuotojai jautėsi ne dėl savo kaltės, apmaudžiai, patekę į šią avariją. Tačiau į įvykio vietą iškviesti patruliai ragino emocijomis nesivadovauti, o užpildyti avarijos deklaracijas ir keliauti namo.

Keturi automobiliai – „Ford“, „Renault“, „Subaru“ ir „Audi“ – į avariją sekmadienį apie 11 val. pateko Žirmūnų gatvėje, prie sostinės Šilo tilto.

Eismo incidentas susiklostė pagal klasikinį scenarijų: pirmoji transporto priemonė staigiai stabdė, o kitos to padaryti nespėjo.

Žmonės šios masinės avarijos metu nenukentėjo. Iš transporto priemonių labiausiai – ir iš priekio, ir iš galo – apgadintas „Renault Laguna“ automobilis.

Į įvykio vietą netoli Šilo tilto ties savitarnos plovykla iškviesti sostinės kelių policijos patruliai kantriai aiškino, kad ši situacija gana paprasta. Pagal Kelių eismo taisykles, kiekvienas vairuotojas privalo važiuoti taip, kad visada spėtų sustoti ar apvažiuoti kelyje netikėtai atsiradusią kliūtį. Kitaip tariant, kaltas tas, kas nesilaikė saugaus atstumo ir rėžėsi į priešais važiuojančios mašinos galą.

Įvykio vietoje
Įvykio vietoje

Beje, kaip pasakojo įvykio liudininkai, trečioji mašina galbūt ir nebūtų įsirėžusi į antrosios galą, tačiau ketvirtoji irgi važiavo per greitai ir kitas dvi „sustūmė“.

Po šio keturių automobilių susidūrimo Žirmūnų gatvės kryptimi nuo miesto centro buvo užtvertos abi eismo juostos. Ties Šilo tilto sankryža dešiniajame Neries krante ėmė formuotis spūstys. Tačiau net ir sekmadienį labai skubantys Vilniaus vairuotojai greitai rado išeitį: drąsiai ropštėsi ant bordiūro ir tęsė kelionę apsnigtu šaligatviu. Taip elgėsi net visuomeninio transporto vairuotojai.

Į avarijos vietą atvykę policininkai greitai įvertino jos aplinkybes ir paragino vairuotojus nebetrikdyti eismo, sustatant mašinas netoliese esančioje aikštelėje.

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min