Tiesiogiai
2009-07-08 09:01

Keturių plėšikų grobis – dviejų mėnesių šuniukas

Klaipėdos rajono gyventojas susizgribo pranešti policijai apie neįtikėtiną apiplėšimą.
Šie mieli keturkojai jau surado namus. Globos namuose auga ir daugiau mažų, į gatvę išmestų šunelių.šunelių.
Pasirodo, plėšikus kartais domina ir mieli keturkojai. / „5 pėdučių“ nuotr.

Policijos departamentas trečiadienį informuoja, kad vakar apie 14 val. į Klaipėdos apskrities VPK Klaipėdos rajono komisariatą kreipėsi L.G. (gim. 1962 m.).

Jis pareiškė, jog dar liepos 4 dieną, 4.12 val. Šiūparių kaimo sodų bendrijoje į neužrakintą jo namą užėjo keturi iš matymo pažįstami vyriškiai. Neprašyti svečiai, anot pareiškėjo, panaudoję fizinį smurtą pagrobė kaitinimo lempą ir 2 mėnesių šuniuką.

Materialinį nuostolį vyras vertina 850 litų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą