Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 28d. 12:13

Ketvirtadienį Lietuvos policija rengia reidą bene pavojingiausiame šalies kelyje, kur vien šįmet žuvo 8 žmonės

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija

Kelyje „Via Baltica“ – tarptautinė prevencinė priemonė. Kelias „Via Baltica“ yra vienas avaringiausių mūsų šalyje. Šiais metais jau įvyko 90 eismo įvykių, 24-iuose iš jų nukentėjo žmonės (žuvo 8 eismo dalyviai ir 22 sužeisti).

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad š. m. gegužės 29 d., ketvirtadienį, magistraliniame kelyje E67 „Via Baltica“ organizuojama tarptautinė prevencinė priemonė.

Vienu metu ji bus vykdoma Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.

Europos kelias E67 eina nuo Prahos per Varšuvą, Marijampolę, Kauną, Panevėžį, Rygą, Taliną ir keltu iki Helsinkio. Lietuvos teritorijoje šį kelią sudaro penki magistralinės reikšmės keliai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba, aktyviai dalyvaudama Europos kelių policijos tinklo TISPOL veikloje, šių metų balandį Vilniuje organizavo susitikimą su Latvijos ir Estijos kelių policijos vadovais. Susitikimo metu buvo nutarta imtis bendrų ryžtingų veiksmų avaringumui kelyje „Via Baltica“ mažinti ir kartu nuspręsta gegužės 29-ąją sustiprintą eismo dalyvių kontrolę vienu metu vykdyti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.

Minėtų šalių policijos pareigūnai organizuojamos priemonės metu vykdys intensyvią transporto priemonių, jų vairuotojų, keleivių, vežamų krovinių kontrolę. Pagrindinis dėmesys bus skirtas vairuotojų blaivumui tikrinti, pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolei, be to, bus tikrinama ir transporto priemonių techninė būklė, ar krovininių transporto priemonių vairuotojai laikosi vairavimo ir poilsio režimo, kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Lietuvos kelių policijos tarnyba kartu su kaimyninėmis šalimis, Europos kelių policijos tinklo TISPOL dalyvėmis, ir ateityje planuoja vykdyti tokias tarptautines eismo dalyvių kontrolės priemones.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min