Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 24d. 11:51

Ketvirtadienį ugnis siaubė gyventojų turtą

Gaisras Kupiškyje
15min.lt skaitytojos Kristinos M. nuotr. / Gaisras Kupiškyje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 16 gaisrų ir likvidavo 15 kitų incidentų. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų pastatus ir kitą turtą.

Ketvirtadienį pavakary Utenos rajono Jaciškių kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė E.Š. pirtis. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, visas medinis pastatas jau skendėjo liepsnose. Pirties išgelbėti jau nepavyko.

Vakare Druskininkuose, V.Kudirkos gatvėje, gaisras kilo apleistame ir nenaudojamame pastate. Dar iki ugniagesių atvykimo kaimynai iš uždūminto pastato išvedė laukan smalkėmis apsinuodijusį žmogų, o atskubėję gelbėtojai užgesino ant grindų sumestus ir smilkstančius čiužinius.

Dar vienas apleistas nenustatyto savininko trijų aukštų  pastatas liepsnojo naktį Vilniuje, Kojelavičiaus gatvėje. Ir šiame gaisre niekas nenukentėjo, o atvykę ugniagesiai užgesino sukrautas ir padegtas šiukšles.

Klaipėdoje, Taikos prospekte, vakare dėl neatsargaus žmonių elgesio užsidegė A.L. daržinė. Atokiau laukuose  stovintį degantį pastatą gyventojai pastebėjo ir pranešė apie tai pavėluotai, tad ugniagesiams išgelbėti jo jau nepavyko. Daržinė sudegė.

Vakare Kupiškyje, L.Stuokos-Gucevičiaus aikštėje gaisras kilo trijų aukštų pastate, kurio pirmame aukšte yra įrengtas alaus baras, antrame – siuvykla, o trečiame – vairavimo mokykla. Gaisro židinys buvo palėpėje, kur užsidegė ją apšiltinanti medžiaga – spaliai. Gaisrą gesino ne tik Kupiškio ugniagesiai, bet ir jiems padėti atskubėję Panevėžio gaisrininkai. Iš viso ugnį malšino 7 gaisrinių autocisternų ekipažai. Buvo panaudotos ir autokopėčios, nutiestos 2 magistralinės vandens linijos, sudarytos 3 ugniagesių, dirbusių su kvėpavimo apsaugos priemonėmis, grandys. Per gaisrą išdegė apie 150 kvadratinių metrų stogo ir jo konstrukcijų bei palėpė, apruko ir vandeniu buvo sulietos vairavimo mokyklos ir siuvyklos patalpos, tačiau alaus baras nuo ugnies nenukentėjo. Gaisro priežastys tiriamos.

Ugnis ketvirtadienį nuniokojo ir kelis automobilius.

Dėl elektros instaliacijos gedimo ryte Šilalės rajono Tūbinių kaime užsidegė lengvasis automobilis Renault Megane. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė priekinė panelė, aprūko salonas.

Dėl kuro tiekimo sistemos gedimo Švenčionių rajono Šventos kaime užsiliepsnojo lengvasis automobilis VW Golf. Čia smarkiai įsiplieskusi ugnis sunaikino mašiną.

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min