TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio gaisruose ugniagesiai išgelbėjo du žmones

Dega namo stogas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Dega namo stogas
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje įregistruoti 38 gaisrai bei 14 kitų gelbėjimo darbų, kurių metu pavyko išgelbėti du gyventojus. Deja, gaisrų metu du žmonės žuvo, o dar du buvo traumuoti.

Skaudi nelaimė ketvirtadienį apie 12 val. įvyko Kaune, Šeivų gatvės daugiabučio medinio namo pirmame aukšte esančiame bute. Buto šeimininkei šildantis prie atviros besikūrenančios krosnies pakuros, užsidegė jos drabužiai. Išgirdusi pagalbos šauksmą, atskubėjusi kaimynė užgesino gaisrą, užpylusi kibirą vandens, deja, atvykę medikai konstatavo apie 75-erių metų moters mirtį.

Dar vienas tragiškas gaisras praėjusią naktį apie 1.30 val. kilo Akmenės rajone, Klykolių kaime, stovėjusiame gyvenamajame name. Apie nuošaliame vienkiemyje kilusį gaisrą ugniagesiams buvo pranešta per vėlai, nes jiems atskubėjus į nelaimės vietą, medinis pastatas jau buvo bebaigiąs degti. Ryte užgesinus gaisrą ir perkasant nuodėgulius, gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegęs, kaip spėjama, šiame name laikinai gyvenusios 62-ejų metų moters kūnas. Įvykis tiriamas.

Ketvirtadienį apie 6.45 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Vilties gatvės daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai, greitai užgesino buto sandėliuke degančią sofą-lovą ir patalynę, o uždūmintoje patalpoje rastą, apsinuodijusį dūmais, vyrą perdavė medikams, kurį greitoji išvežė į ligoninę.

Apie 13 val. Vilniuje, A. Goštauto gatvėje, užsidegė automobilis Doge Caravan. Iki ugniagesių atvykimo gesindamas gaisrą, blogai pasijuto 45-erių metų automobilio vairuotojas, kurį greitoji nuvežė į ligoninę. Per gaisrą apdegė mašinos variklio skyrius, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Apie 15.40 val. gaisras kilo Kauno rajone, Garliavoje, individualiame gyvenamajame name Dobilo gatvėje. Gaisro metu supleškėjo visas pastato stogas, sudegė mansardoje buvę sendaikčiai ir automobilių detalės, vandeniu buvo sulietas pirmas namo aukštas. Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Apie 21 val. Prienų rajone, Nibrių kaime, kaip spėjama, buvo padegtas dar nebaigtas statyti individualus gyvenamasis namas. Medinio pastato išgelbėti nepavyko, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, apie 1 val., Marijampolėje, Gėlyno gatvėje, užsiliepsnojo mechaninėse dirbtuvėse stovėjęs lengvasis automobilis Mercedes Benz A-170. Per gaisrą mašina sudegė nepataisomai. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti šalia sovėjusį krovininį automobilį Scania-113 su puspriekabe. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min