Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio gaisruose žuvo trys žmonės

Liepsna
Photos.com nuotr. / Liepsna
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 30 gaisrų ir 14 kitų incidentų, kuriuos likvidavo ugniagesiai gelbėtojai. Gaisruose žuvo trys žmonės.

Ketvirtadienį vakare Vilniuje, Mokyklos gatvėje, užsidegė apleistas nenustatyto savininko medinis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato viduje jau siautėjo atvira liepsna. Apmalšinę ugnį gelbėtojai su apsaugos priemonėmis įėjo į namo vidų ir išnešė laukan dviejų nenustatytų moterų apdegusius kūnus. Per gaisrą dar išdegė du kambariai. Šis pastatas jau degė vasario 8 d. Anąkart per gaisrą nukentėjo viena moteris. Ją, dūmais apsinuodijusią, iš kambario išgelbėjo ugniagesiai. Tada gaisras kilo dėl neatsargaus žmonių elgesio. Manoma, kad ir ketvirtadienio nelaimės priežastis gali būti žmonių neatsargumas. Įvykis tiriamas.

Dar vienas žmogus žuvo per gaisrą, kuris kilo naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Kėdainių rajono Vainotiškių kaime daugiabučiame name esančiame O.A.N. bute. Iškviesti ugniagesiai su kvėpavimo apsaugos aparatais įėjo į uždūmintą butą ir išnešė 81 metų moterį be gyvybės ženklų. Atvykę medikai konstatavo jos mirtį. Gaisro metu dar išdegė kambario grindys, apdegė baldai, aprūko sienos. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Ugnis ketvirtadienį niokojo ir daugiau gyvenamųjų būstų. Štai vidurdienį Šiauliuose, P.Cvirkos gatvėje gaisras kilo L.B. daugiabučio namo bute. Dar iki ugniagesių atvykimo kaimynai iš degančio buto išvedė 75 metų močiūtę ir 3 metukų jos anūkę ir perdavė juos iškviestiems medikams. O atskubėję ugniagesiai užgesino gaisrą, per kurį išdegė kambarys ir balkonas bei juose buvę baldai ir kiti daiktai. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Ketvirtadienį po pietų Kelmės rajono Pakupelkio kaime dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė M.R. gyvenamasis namas, kuriame gyveno nuomininkas. Per gaisrą nudegė namo stogas, pradegė perdanga, apdegė namų apyvokos daiktai. Ugniagesiams vandenį teko vežti 1 km atstumu iš dirbtinio vandens telkinio.

Dar vienas gyvenamasis namas vėlai vakare užsiliepsnojo Panevėžio rajono Smilgių miestelyje. Gaisro metu nudegė medinio namo stogas ir  perdengimas, sudegė namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys tikslinamos.

Ugnis ketvirtadienį nuniokojo ir daugiabutį vieno aukšto namą Kaune, Linkmenų gatvėje. Per gaisrą nudegė dalis pastato stogo, vandeniu buvo sulieti butai.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Kauno rajono Šlienavos kaime buvo padegtas dviejų aukštų mūrinis sodo namas. Nespėjusią labiau įsiplieksti ugnį užgesino patys namo gyventojai, apdegė tik langas, užuolaidos, lova ir sienų apdaila. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Temos Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min