Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 17:50

Ketvirtadienio pavakarę – keli gaisrai Vilniaus apylinkėse: viename žuvo žmogus

Gaisras Nemenčinės miške
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Gaisras Nemenčinės miške

Tvankaus ketvirtadienio pavakarę – keli pranešimai apie gaisrus sostinės pakraščiuose (toje pačioje Antakalnio seniūnijoje). Viename gaisre (būsto) žuvo senolė. Kitame gaisre (miško) prakaitą liejo pečius surėmę miškininkai ir ugniagesiai.

Šiandien 16.49 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus m., Rokantiškių Sodų 2-ojoje g. (Antakalnio sen.) priešais namą Nr. 39 atvira liepsna dega 2-jų aukštų gyvenamo namo stogas.

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, pranešė BPC. Paaiškėjo, kad per šį gaisrą žuvo žmogus. Policijos duomenimis, apie 18 val. 25 min. Vilniuje, Rokantiškių Sodų 2-ojoje gatvėje, užgesinus gaisrą gyvenamajame name, gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs moters, gimusios 1947 metais, kūnas.

Be to, panašiu metu 15min skaitytojas pranešė, kad kažkas dega Šilėnų miške (irgi Antakalnio sen.), dūmai matomi iš tolo.

„Dega miško paklotė, krūmai, gaisrą gesina gausios pajėgos – trys miškininkų ir keturi mūsų automobiliai“, – apie gaisrą ties Nemenčinės plentu BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Miroslavas Gerasimovičius. Anot jo, ugnis liepsnoja 100 metrų iki gyvenamųjų namų.

Tikslios informacijos apie degantį miško plotą kol kas nėra, duomenų apie nukentėjusiuosius negauta.

PAGD duomenimis, ugnies plitimas miške 18.08 val. buvo sustabdytas, o 18.47 val. gaisras ir visiškai užgesintas. Pastatai nuo liepsnos buvo apsaugoti, žmonės nesužeisti.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:40
00:57
01:16

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min