Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 17, 07:24 Atnaujinta 2017 08 17, 07:50

Ketvirtadienio ryto avarija: ties Palukniu susidūrė trys automobiliai, vienas žmogus žuvo

Ankstų ketvirtadienio rytą didelė avarija įvyko Trakų rajone, ties Palukniu.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / 15min skaitytojo nuotr.
Temos: 2 Paluknys Avarija

6.41 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad, važiuojant nuo Vilniaus Paluknio link, ties 31 km., susidūrė 3 lengvieji automobiliai, yra nukentėjusių ir prispaustų žmonių, iš vieno automobilio rūksta dūmai.

Į įvykio vietą išsiųstos Trakų, Paluknio ir Rūdiškių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Vilniaus apskrities policija vėliau papildė pirminę informaciją. Kaip teigiama pranešime, avarija įvyko Kiauliškių kaime. Automobilis „Toyota Yaris“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su tiesiai važiavusiu automobiliu „Volkswagen Golf“.

Susidūrimo metu abu vairuotojai buvo prispausti automobiliuose. 27 metų „Toyota“ vairuotojas žuvo, o volksvageno vairuotojas sunkios būklės nuvežtas į ligoninę.

Eismo įvykio metu taip pat kliudytas pravažiuojantis automobilis „Ford Galaxy“ – jam nulaužtas veidrodėlis ir nubrauktas šonas. Fordo vairuotojas ir keleivis nenukentėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min