TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kieme savaime užsidegęs „VW Passat“ ėmė važiuoti ir vos nesupleškino šilutiškių namo

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šilutėje – neįprastas, tačiau paprastai paaiškinamas nutikimas. Vieno nuosavo namo kieme pirmiausiai užsidegė automobilis. Nuo gaisro įvykus trumpajam jungimui, ėmė veikti starteris ir liepsnojanti mašina pajudėjo namo link. Liepsnos suniokojo „VW Passat“ ir apgadino pastato konstrukciją.

Namo gaisru vos nevirtęs automobilio užsidegimas užfiksuotas ketvirtadienį apie 13 val.

Per pietus į namus automobiliu „VW Passat“ grįžo pagyvenusi pora. Šešiašdešimtmetė moteris ir 66 metų jos sutuoktinis užėjo į namus, šnekučiavosi. Šilutės pakraštyje , sodų bendrijoje „Voveraitė“, įsikūrusi pora staiga pamatė, kad iš jų transporto priemonės veržiasi liepsnos.

Šilutiškiai iškart suprato, kad padėtis rimta, mat vienintelis jų turimas gesintuvas – automobilio salone. Buvo panašu, kad dėl elektros instaliacijos problemų užsidegė automobilio panelė. Netrukus pasirodė ir atvira liepsna, todėl išsiimti iš mašinos gesintuvo nebebuvo šanso.

Teko skubiai kviesti ugniagesius. Kol pastarųjų laukė, žmonės mėgino gesinti mašiną vandeniu, tačiau bergždžiai.

Širdies sveikatos problemų turintis šilutiškis įvykio metu pasijuto prastai – jį išvežė greitoji. Ne ką geriau jautėsi ir jo sutuoktinė – moteris pastaruoju metu ruošėsi švęsti savo 60-metį.

Maža to, šilutiškių siaubui, netrukus transporto priemonė savaime ėmė judėti. Išsilydžius laidams jie „užsitrumpino“ ir pradėjo veikti starteris – suko variklį ir dėl įjungtos pavaros stūmė visą mašiną. Transporto priemonė pravažiavo palei namo sieną ir sustojo įsirėžusi į betono maišyklę.

Nežinia, kiek ir kur, jei nei ši kliūtis, deganti mašina būtų nudardėjusi, tačiau šiuo aveju ji užstrigo pernelyg arti pastato. Liepsnos ėmė laižyti jo konstrukcijas: stogą, lietvamzdžius.

Ugniagesiai gelbėtojai pasirodė pačiu laiku. Buvo akivaizdu, kad jei mašina nebūtų užgesinta dar keletą minučių, ugnis būtų įkaitinusi pastato medines dalis ir jos taip pat užsiliepsnotų.

Beje, dar belaukiant gaisrininkų driokstelėjo sprogimas – mašinoje karščio nebeatlaikė gesintuvas. Iš jo pažirę milteliai liepsnas šiek tiek apmalšino, tačiau naudos buvo mažai dėl nedidelio gesintuvo tūrio.

Šilutiškiai prasitarė, kad jų mašina neapdrausta. Draudimo išmokos pora gali tikėtis nebent už namo apgadinimus.

Širdies sveikatos problemų turintis šilutiškis įvykio metu pasijuto prastai – jį išvežė greitoji. Ne ką geriau jautėsi ir jo sutuoktinė – moteris pastaruoju metu ruošėsi švęsti savo 60-metį. Po tokių karštų ketvirtadienio įvykių šventinis nusiteikimas šilutiškei, savaime suprantama, išgaravo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min