Tiesiogiai
2018-03-01 09:03

Klaipėdiečiai neberado žiemoti paliktų dviračių

Klaipėdiečiai pasigedo žiemoti paliktų prirakintų ir tiesiog stovėti paliktų dviračių.
Klaipėdoje ieškomas šio „Tanturi“ dviračio savininkas
Dviratis (asociatyvinė nuotr.) / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, trečiadienį gautas 35-erių Minijos gatvės gyventojo pareiškimas, kad antradienio vidurdienį iš 14 aukšto, bendro naudojimo laiptinės, pavogtas neprirakintas pranešėjui priklausantis dviratis, kurio vertė –350 eurų.

Trečiadienį gautas ir 28-erių Minijos gatvės namo gyventojo pareiškimas apie tai, jog tą pačią dieną, apie 16.20 val., bendro naudojimo požeminiame garaže pastebėjo, kad pavogtas jo dviratis. Jis specialiu užraktu buvo prirakintas prie metalinio turėklo. Padarytas 850 eurų nuostolis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą