Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 5d. 20:14

Klaipėdiečius gąsdino mašinoje sėdintis nuogalius

Nuogas vyras
Photos.com / Nuogalius.

Praėjusiomis paromis Klaipėdos policijos patruliams teko vykti į kelis kurioziškus įvykius. Visais atvejais jų veikėjai buvo sulaikyti ir apklausti: į komisariatą atgabentas ir nuogas vyras, šaltą dieną sėdėjęs mašinoje ir šiurpinęs praeivius. Paaiškėjo, kad keistuolis yra ieškomas užsienyje.

Pirmadienį, apie 11.15 val., Klaipėdos pareigūnai gavo pranešimą, kad vieno Baltijos pr. namo kieme, automobilyje, sėdi nuogas vyriškis. „Toyota Celica“ tikrai sėdėjo nuogalius, o pareigūnams patikrinus asmens duomenis, paaiškėjo, kad 43-iejų V.K. ieškoma užsienio valstybėje.

Vyras pristatytas į Klaipėdos miesto antrąjį policijos komisariatą, o mašinoje surasti 2 automobilio grotuvai bei 3 telefonai „Nokia“.

Tą pačią dieną, apie 17 val., Laukininkų g. patruliai pastebėjo pastatomą reklaminį skydą besinešusį nepilnametį. Paaiškėjo, kad skydas – baro „Arizona“ turtas, kurį penkiolikametis P.G. nusprendė priglobti.

Vaikinas net nebuvo nutrynęs nuo lentos kreida užrašyto meniu ir patiekalų kainų. Ką būtų veikęs su reklamai skirtu skydu, paauglys turėjo paaiškinti Antrojo policijos komisariato tyrėjams.

Tik prasidėjus darbo savaitei, įmonėje Pilies gatvėje įvyko konfliktas tarp jos darbuotojo ir darbų saugos inspektorių. Nukentėjusysis paaiškino, jog buvo užpultas, atlikdamas savo pareigas, ir nurodė inspektorių, nuo kurio nukentėjo. Įtariamasis, 32-ieų M.J., buvo sulaikytas ir pristatytas į Klaipėdos miesto pirmąjį policijos komisariatą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min