Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietė su dukra užsakė sužaloti ir nužudyti giminaičius

Klaipėdos policija
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos pareigūnų tyrimo grupė baigė ikiteisminį tyrimą dėl sunkaus nusikaltimo organizavimo. Įtariamųjų veiksmai galėjo sukelti sunkias ir netgi mirtinas pasekmes.

Dvi klaipėdietės – motina ir dukra – kaltinamos „užsakiusios“ nusikaltimus, kurių metu pasamdyti asmenys turėjo sunkiai sužaloti arba netgi nužudyti jų giminaičius.

Įtariama, kad abi moterys pasamdė anksčiau teistą vyriškį sugadinti automobilio, kurį naudojo su jomis nesutariančių giminaičių šeima, stabdžių sistemą, kad jie patektų į eismo įvykį ir patirtų sunkių sužalojimų.

Be to, tiesioginiam nusikaltimų vykdytojui buvo sumokėta ir už tai, kad būtų sumušti giminaitis bei jo žmona.

Nustatyta, kad susidorojimo organizatorės nurodė samdiniui aukų gyvenamąją vietą, naudojamas transporto priemones bei suteikė kitą nusikalstamai veikai vykdyti būtiną informaciją.

Tūkstančio litų atlygiu susigundęs įtariamasis įvykdė dalį užsakymo, tačiau automobilio vairuotoja laiku aptiko gedimą ir išvengė mirtinos nelaimės. Automobiliu ji važiavo kartu su vaiku.

Už nusikaltimus nuosavybei, vaiko įtraukimą į nusikalstamą veiką bei seksualinį prievartavimą teistam klaipėdiečiui pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo padaryti sunkų sveikatos sutrikdymą. Be to, įtariama, kad jis ragino ir kitą asmenį dalyvauti žalojant užsakovių giminaičius.

Po laikino sulaikymo nusikaltimų organizatorėms ir vykdytojui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Baudžiamasis kodeksas už sunkų sveikatos sutrikdymą numato laisvės atėmimą iki 10 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min