Ketvirtadienio vakarą, apie 19 val. Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje sustabdytas vyras pareigūnams siūlė 100 litų kyšį. Vyras policininkams negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo.
Paaiškėjo, kad 53 metų klaipėdiečio vairuotojo pažymėjimas yra atimtas, nes šis vairavo neblaivus. Jis neteko teisės vairuoti iki 2015 metų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti pareigūnus.
