Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 31d. 09:37

Klaipėdiškis kanapes augino spintoje

Klaipėdiškio spintoje aptiktos kanapės
Policijos nuotr. / Klaipėdiškio spintoje aptiktos kanapės

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos grupės asmenų, kurie labai dideliais kiekiais platino narkotines ir psichotropines medžiagas.

Tyrimo metu iš viso nustatyta 14 įtariamųjų. Šioje byloje prieš teismą stos 10 asmenų - 8 narkotinių (psichotropinių) medžiagų platintojai bei 2 kvaišalų vartotojai. Byloje jiems inkriminuojama 19 nusikalstamų veikų. Dar 4 asmenų atžvilgiu surinkti įkalčiai atskirti į savarankiškus tyrimus, iš kurių trys, įtariamiesiems prisipažinus ir neprieštaravus, užbaigti baudžiamaisiais įsakymais be nagrinėjimo teisme.

Kratų pas įtariamuosius metu Klaipėdos apskrities VPK ONTB pareigūnai aptiko kokaino,  parduoti paruoštų kanapių bei auginamų kanapių augalų. Kanapių auginimo „šiltnamis" buvo įrengtas vieno įtariamojo bute, spintose su specialiu apšvietimu ir termoizoliacine medžiaga. Taip pat grupuotės nariai neteisėtai disponavo ginklais ir šoviniais. Du įtariamuosius kriminalistai užklupo pusės kilogramo psichotropinių medžiagų pirkimo-pardavimo sandorio metu. Be to, kratos pagalbinėse patalpose metu pas kvaišalų pardavėją aptiktas labai didelis (bendra masė virš 2 kg) kiekis metamfetamino ir naujos psichoaktyvios medžiagos mišinio.

Tyrimo metu buvo apribotos kaltininkų nuosavybės teisės į virš 13 000 Lt, įtariama gautų nusikalstamu būdu.

LR BK 260 str. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis ar dideliais jų kiekiais turint tikslą jas platinti arba už neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 15 metų.

VIDEO: Klaipėdoje prieš teismą stos narkotikų platintojų grupė

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min