2013-03-02 10:15

Klaipėdoje du jaunuoliai, grasindami 10-mečiui peiliu, pagrobė telefoną

Uostamiestyje pirmą pavasario parą užfiksuoti du įžūlūs apiplėšimai. Vienas nukentėjusysis dėl daugybinių dantų lūžių ir žaizdų lūpose paguldytas į ligoninę, o kito nusikaltimo metu nukentėjo 2003 m. gimęs berniukas.
Peilis
Peilis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Kovo 1 d. apie 1 val. Klaipėdoje, Taikos pr., požeminėje perėjoje, du jaunuoliai sumušė P.D. (gimusį 1991 m.) bei atėmė rankinę, kurioje buvo įvairūs dokumentai, banko mokėjimo kortelė, du mobiliojo ryšio telefonai ir 15 litų. Materialinis nuostolis – 600 litų. Nukentėjusysis dėl daugybinių dantų lūžių ir žaizdų lūpose paguldytas į ligoninę.

Tą pačią dieną apie 12 val. 30 min. Klaipėdoje, Žardininkų g., du jaunuoliai, grasindami 2003 m. gimusiam berniukui peiliu, pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Materialinis nuostolis – 358 litai.

Uostamiesčio pareigūnai tęsia abiejų nusikaltimų aplinkybių tyrimą, šeštadienį informuoja Policijos departamentas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą