Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje į teismą siunčiami trys mašinvagiai

Antrankiai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigta didelės apimties baudžiamoji byla, kurioje trijų vyrų organizuota grupė kaltinama automobilių grobimu bei kitais nusikaltimais. 7 tomų baudžiamoji byla su kaltinamuoju aktu pirmadienį perduota nagrinėti Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

29 m. N. Š., 35 m. K. R. ir 39 m. A. B. kaltinami tuo, kad, siekdami nuolat vykdyti  turtinio pobūdžio nusikaltimus ir nusikalstamu būdu gauti pajamas, pasiskirstydami  vaidmenimis, panaudodami tam įsigytus specialius įrankius, vogė įvairiose Klaipėdos vietose iš anksto nusižiūrėtus automobilius. 

Nuo 2012 m. rugpjūčio iki 2013 m. vasario trijulė kaltinama pavogusi tris  automobilius: 2012 m. rugpjūčio 7 d. iš Danės g. esančios automobilių stovėjimo  aikštelės kaltinamieji pagrobė turistų šeimai iš Vokietijos priklausantį automobilį „VW Multivan“ su prie jo pritvirtintais 4 dviračiais bei automobilyje buvusiais  daiktais, bendra pagrobto turto vertė – beveik 86 tūkst. litų; 2012 m rugpjūčio 13  d. iš Jūros g. 2 kiemo du iš kaltinamųjų pagrobė 26 tūkst. litų vertės automobilį „Volkswagen Transporter“ su jame buvusiais daiktais, o 2013 m. vasario 7 d. iš  Alksnynės g. 15 namo kiemo kaltinamieji pavogė 13 tūkst. litų vertės automobilį  „Audi A6“. 

Vienas iš kaltinamųjų – A. B. taip pat turės atsakyti ir už dar 2011 m. lapkritį pavogtą vieno juridinio asmens 47 tūkst. litų vertės automobilį „Volkswagen  Transporter“. 

Trijulei taip pat inkriminuojamas ir svetimo turto sugadinimas, o K. R. – ir neteisėtas revolverio laikymas. 

„Ikiteisminį tyrimą atlikę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai jau nuo 2012 m. turėjo informacijos apie tai, kad minėti asmenys yra sukūrę organizuotą grupę automobiliams grobti. Grupuotės narių atžvilgiu buvo atliekami žvalgybiniai veiksmai, kurių dėka jie ir buvo sulaikyti šių metų vasario pabaigoje. Visi trys kaltinamieji teismo  laukia suimti“, – sakė kaltinamąjį aktą byloje surašęs bei valstybinį kaltinimą teisme palaikysiantis Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės  prokuroras Vytautas Agintas.

Nukentėjusieji byloje pareiškė civilinius ieškinius, kurių bendra vertė – per 100 tūkst. litų.

Už didelės vertės svetimo turto vagystę numatyta laisvės  atėmimo bausmė iki 8 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min