Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje įkliuvo „grafitininkai“

Grafitininkams skirtos vietos, kur jie galės išreikšti savo meną.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Grafitininkams skirtos vietos, kur jie galės išreikšti savo meną.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai Herkaus Manto gatvėje sulaikė du jaunus klaipėdiškius – šią savaitę aštuonioliktąjį gimtadienį švęsiantį V.R. bei šešiolikmetį M.Š.

Spėjama, kad šie vienos uostamiesčio gimnazijos auklėtiniai pažeidė viešąją tvarką, o gal netgi įvykdė nusikaltimą, nes vadinamaisiais markeriais „puošė“ netoliese esančio namo sieną.

Pastaruoju metu uostamiestyje pranešimų apie apipaišytas pastatų sienas gaunama gana dažnai, tačiau, deja, nutverti niekadėjus už rankos patruliuojantiems Viešosios policijos pareigūnams pavyksta ne visada, nes, pastebėję ateinančius policijos patrulius, pastatų terliotojai pabėga. Todėl tokios vadinamųjų grafitininkų „išdaigos“ Klaipėdos gyventojams bei vadovams jau gerokai įgriso.

Atsižvelgusi į šią situaciją, Klaipėdos apskrities VPK vadovybė neseniai nutarė, jog uniformuotiems Viešosios policijos pareigūnams į pagalbą turi ateiti ir Kriminalinė policija, kurios darbuotojai tarnybinių uniformų nedėvi ir yra nepastebimi, o jų darbo metodai yra visiškai kitokie nei patrulių.

Kaip matome, tokia taktika iškart pasiteisino, nes jaunieji „grafiti specialistai“ Kriminalinės policijos pareigūnams šįkart įkliuvo su įkalčiais, todėl ir jiems, ir jų tėveliams dabar gresia dideli nemalonumai, nes, jei pastato savininkas dėl jų veiksmų patyrė didelių nuostolių, gali būti pradėtas ir ikiteisminis tyrimas.

Juokingiausia, kad šiandien sulaikyti uostamiesčio pastatų sienų tepliotojai pareigūnams įkliuvo tuo metu, kad Klaipėdos apskrities VPK padalinių vadovai buvo susirinkę į operatyvinį pasitarimą ir aptarinėjo šią problemą.


 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min