Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje įkliuvo lauko kėdes susirinkęs vyras

Sulaikytas vyras, gatve nešęs sulankstomus lauko kavinės baldus.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Sulaikytas vyras, gatve nešęs sulankstomus lauko kavinės baldus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdoje patruliai sučiupo vyrą, per miestą vidury nakties nešusį lauko kavinėje pavogtus baldus.

Paskutinįjį vasaros savaitgalį Klaipėdos aps. VPK Patrulių rinktinės pareigūnams teko daug užduočių. Buvo vykdomos prevencinės priemonės, skirtos automobilių greičio, saugos diržų naudojimo ir vaikų vežimo automobiliuose kontrolei, vairuotojų blaivumo patikrinimai. Ypač svarbu prieš naujųjų mokslo metų pradžią buvo užkardinti nepilnamečių ir jaunimo daromus teisės pažeidimus.

Be viso šito, patruliai 52 kartus skubėjo į butus dėl triukšmo, sulaikė 9 įtariamuosius smurtu artimoje aplinkoje, 6- sveikatos sutrikdymu, 3- plėšimu, 2 vagystėmis.

Rugsėjo 1-osios naktį, apie 2.40 val., J.Janonio ir Sportininkų gatvių sankryžoje policijos pareigūnai pastebėjo vyriškį, besinešusį dvi sulankstomas kėdes. Po pokalbio su 1968 m. gimusiu įtariamuoju A.Š. paaiškėjo, kad kėdės „iškeliavo“ iš lauko kavinės, esančios prie Herkaus Manto ir J.Janonio gatvių sankryžos. Kėdžių "transportuotojas" A.Š. patruliai palydėjo į Klaipėdos miesto pirmąjį policijos komisariatą.

Viešąją tvarką praėjusį savaitgalį Klaipėdoje pažeidė 18 asmenų, Kelių eismo taisyklėms nepakluso 22 Patrulių rinktinės pareigūnų sustabdyti piliečiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min