2020-10-20 14:47

Klaipėdoje iš namo pavogti papuošalai ir 30 tūkst. eurų

Uostamiesčio pareigūnai aiškinasi vagystės aplinkybes.
Nelegalus atlyginimas
Nelegalus atlyginimas / FNTT nuotr.

Pirmadienio vakarą, apie 18.30 val. Šienpjovių gatvėje, Klaipėdoje, pastebėta, kad išlaužus langą buvo įsibrauta į gyvenamąjį namą ir pavogta auksinių papuošalų bei apie 30 000 eurų.

Kas dar pavogta ir žala - tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą