Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje nuteistas nepilnametės tvirkintojas

Tyrimų duomenys rodo, kad mergaitės, vaikystėje patyrusios seksualinę prievartą, 2,4 karto dažniau pakartotinai ją patiria jau suaugusios.
BFL/Gedimino Savickio nuotr. / Mergaitę vyriškis tvirkino jos tėvų namuose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos teismas už nepilnamečio asmens tvirkinimą nuteisė niekur nedirbantį ir anksčiau ne kartą teistą vyrą.

Jam skirtas vienerių metų ir dešimties mėnesių laisvės atėmimas, bausmę skiriant atlikti pataisos namuose.

Teismas nustatė, kad kaltinamasis tam tikru laikotarpiu nenustatytą skaičių kartų lietė mažametę ir taip tvirkino jos tėvų, kuriuos gerai pažinojo ir kurių prašymu kelis kartus prižiūrėjo jų dukrą, namuose.

Nors bylos nagrinėjimo metu nuteistasis kaltu neprisipažino, teismas konstatavo, kad jo kaltė visiškai įrodyta, remiantis nukentėjusiosios apklausa, liudytojų parodymais, teismo psichiatrijos, teismo psichologijos ekspertizių aktais, psichologų apklausa.

Skirdamas bausmę, artimą maksimaliai sankcijoje numatytai bausmei, teismas atsižvelgė į tyčinį nusikaltimo pobūdį, kaltinamojo asmenybę, jo pavojingumą visuomenei.

Klaipėdos apygardos teismo nuosprendis gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per 20 dienų paduodant skundą per Klaipėdos apygardos teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min